Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy el felejtsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Galaner kérdése:

Mit tegyek hogy el felejtsem azt a lányt akivel tavaly Májusban szakítottun és pár napja beszéltem vele kettőnkről de azt mondta, hogy köztünk már semmi sem lehet Vajon szeret még?

Figyelt kérdés

És hiába próbálkozom egyszerűen nem tudom sem felfogni sem elfelejteni

Mit tegyek?

17f


2018. febr. 17. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el,már nem szeret! Próbálj meg túllépni rajta.
2018. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi van akkor ha hiába csinálok akármit is semmi sem segít rajta? Járok gördeszkázni, boxolni, haverokkal bulizni de mindig csak ő van a fejemben
2018. febr. 18. 12:19
 3/5 Kakarot válasza:
Én 2.5 évig voltam együtt a volt barátnőmmel, kb másfél éve feladta h belőlünk lesz valami is és keresett mást magánák, egy hete személyesen voltam muszáj vele beszélni, nem volt kellemes mert rohadtul felkavart az eset, napokig anyumhoz se szóltam,és ideges lettem mint szakításkor, aztán belegondoltam abba h ő boldog azzal akivel
2018. febr. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kakarot válasza:
Szval akivel van, és céltudatos egyenesbeszédű, mármint az exem, tudja mit akar az élettől, kérdezem én ha ő elfelejtett 2.5évet, egy pár hónap után, akkor én miért törjem magam azzal h rá gondolok amikor ő már tovább lépett.. meg egybe gondolj bele h amennyit te rajta rágódsz, addig ő kb azt szerzi meg magának akit csak akar, inkább tedd túl magad hamar rajta. Szar meg nehéz, de az élet ilyen erősnek kell lenni a mai világban.
2018. febr. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vajon nem, de májkrémen lehetséges, hogy szeret.
2018. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!