Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok 19eves lány+15ev...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok 19eves lány+15eves fiú kapcsolatáról, működhet? Esetleg valaki"próbálta"? :") Beszéltünk kettőnkről, es a korkülönbség az egyetlen ami meggátolja hogy együtt legyünk.19l

Figyelt kérdés

2017. ápr. 17. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg nem rosszindulatból írom, de ha egy 19 éves lány egy 15 éves fiút szeretne magának, akkor ott a lánnyal gondok vannak fejben. Még egyszer, nem rosszindulatból írom. Komolyan gondolom.
2017. ápr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
95%

Kedves Kérdező!


Hmm. Baj nem lehet belőle. De szerintem túl fiatal a fiú. Bár ha fejlett és érett akkor lehetséges.

2017. ápr. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Műkôdhet!

Nekem is működik a 21 éves barátnőmmel!

16/f

2017. ápr. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Működhet.

Nem kor kérdés.

2017. ápr. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt bármi működhet, a két fél hozzáállása a kérdés,eg kicsit a családi háttér, hogy mennyire engedik őket találkozni.

A másik kérdés, hogy egyetemista, gimis, vagy már dolgozó, szakis párrólvan e szó? Tudnak e tallkozni, vagy nagyon mád az életvitelük?...

Ja és pár, vagy szexkapcsolat?

2017. ápr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem túl fiatal hozzád és ha most még nem, de később sok gyerekes dolgot fogsz észrevenni rajta. Ebben a korban még nagyon sokat számit 4 év, főleg úgy hogy egy 19 éves lánynak egy 19 éves fiú is még gyerekes lehet. A fiúknak 2-3 évvel minimum idősebbnek kell lennie, akkor vannak kb. egy szinten. Azaz a lányhoz egy 21 éves fiú illene, de ehelyett egy 6(!) évvel fiatalabb pasival szeretne összejönni. Próbáljátok meg, mindig vannak kivételek pasikban akik komolyabbak az átlag koruknál. :) 21L
2017. ápr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 M_Julcsi válasza:
Nekem is van ismerősöm akinek működik, de persze ott a srác nem 15. Viszont én komolyan fontolóra venném, hogy a srác mennyire érett fejben egy ilyen kapcsolatra.
2017. ápr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 a 24 kisfarkas válasza:
60%

Túl fiatal a srác hozzád!

Működhet egy darabig de a nézeteitek az idő múltával el fognak térni ebben abban,aztán vitákhoz is vezethet. Amin te mar 19evesen túl vagy pl buli korszak stb azt majd most ő fogja megélni! És igen könnyen megfordithatjak a tizenéves kamasz srácot. Te pedig a húszas éveidet kezded,neked is más az eletviteled!

2017. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat
2017. ápr. 18. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!