Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan éljem túl? Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl? Mit tegyek? Mit gondoljak most róla/a volt kettőnkről.

Figyelt kérdés

...tudom,elsősorban semmit,mert ugye sokan mondják, hogy már nem számít,az idő halad előre.De én még mindig szeretem őt. A szitu,hogy tudtam, hogy a szakításunk után 3 hónappal ő már másokkal ismerkedett.Azóta meg is tudtam nyáron hogy van valakije...ami teljesen a földhöz vert.Egyáltalán nem akartam megtudni ezek után semmit róla!!De tegnap véletlenül rátaláltam a csaj FB oldalára, és kint van hogy "kapcsolatban",és a profilképén ketten vannak rajta.Teljesen kikészültem ezek után!!!Nagyon szeretem a volt páromat még mindig, de tudom hogy hagynom kell őt menni.Viszont pokolian nehéz így nekem!!Közösen terveztük a jövőnket, megkérte a kezemet szóban.És iszonyú érzés,ha arra gondolok,hogy ő már nem akar engem,nem érdekli mi van velem,tojik az egészre...nem tudom mi tévő legyek.Igazából letiltottam,mert úgy érzem hogy nem tudom végignézni ezt az egészet.Valamit tennem kellett.Leginkább az zavar,hogy szerintem mondvacsinált indokkal szakított velem tavaly februárban,és nem mondta ki igazán ami a szívét nyomta,nem igazán beszéltük át. (Tudom hogy lett volna rá megoldás.Ezt ő is így gondolta...csak nem mondta végig a mondatot.)


27/N



2017. jan. 15. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehéz, nagyon nehéz...

Először is, tudatosítanod kell magadban, hogy kettőtök kapcsolatának vége. Ami rá emlékeztet, azt pakold el (radikálisabb megoldás: dobd ki), hogy ne az legyen, hogy körbenézel a lakásban és jönnek elő az emlékek. Fáraszd le magad fizikálisan és szellemileg is, hogy esténként minél gyorsabban el tudj aludni, ne kelljen agyalnod. Foglald le magad a szabadidődben, járj társaságba a barátaiddal, olvass, lényeg, hogy ne legyen szabad perced, amikor előtolulhatnak a régi emlékek.

Amikor már nincs szükség ilyen és ezekhez hasonló trükkökre, hogy eltereld a figyelmed, utána lehet kezdeni új dolgokba, önfejleszteni stb.

Sok sikert, és fel a fejjel!

2017. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sajnállak. én is átéltem fiúként, csak 3 hónapot sem várt, aznap már be volt állítva, hogy kapcsolatban. a hányinger kerülgetett akkoriban olyan gyomorgörcsöm volt. és nem volt hova menekülni. de jó lett volna legalább egy barát akivel ha másnem leiszod magad, de az sem volt... én is gyk-ztam, azóta is néha...

én megiszok veled egy sört akárki is vagy. elmesélem nekem mi segített.

2017. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Aranyos vagy,De úgy érzem,hogy ezen a listán az elmúlt majdnem egy évben teljes végigmentem,és már semmi nincs az eszköztáramban,ami segíthetne ha rosszul vagyok...már nem köt le olyan szinten semmi,mint korábban,nem tölt fel,nem érdekel.
2017. jan. 15. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:
csajszi, szeretsz táncolni? nekem segít. persze főleg az új emberek...
2017. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyéb segítsége valakinek? :/ Azóta beszéltem egy pszichológussal is.A munkahelyemen van. :) És nagyon jókat mondott!Segített egy picit,de fàj.Mióta ismerem,azt érzem hogy nekünk együtt van dolgunk,nem külön.Mintha mindig itt lett volna velem,màr azelőtt is hogy megismertem.Most meg hogy tudom hogy tényleg létezik,de nincs most itt velem,sokkal nehezebb a szívem.

Persze igyekszem lekötni magam...élni a sajàt életemet is,mert nem sokat tudok tenni.

2017. jan. 22. 22:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Nah,újabb hírek azóta!Ma tudtam meg teljesen véletlenül,hogy feleségül vette a nőt most augusztusban.
2017. okt. 21. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!