Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek számít a méret?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek számít a méret?

Figyelt kérdés

2018. febr. 18. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
minek a mérete?
2018. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A pénisznek.
2018. febr. 18. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
A csajoknak nincs is pénisze, te butus!
2018. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Ha megtetszik egy fiú akkor nincs kiírva a homlokára, mekkora, szóval ez eleinte biztos nem befolyásol. Később pedig, hát odáig nem jutottam el, de nem tudnám elképzelni magamról hogy ezért szakitok vkivel mikor már régóta szeretem

Szóval osszessegeben egy olyan lánynak akit nem csak az érdekel annak annyira nem számít

Kicsit olyan ez mint mondjuk nálunk a mell vagy fenek, csak az mondjuk első látásra is látszik(már ha nem csak tömés)

2018. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha az a fiú, akit már 4 éve ismerek, 3 éve szeretek, és kb 1 éve alakulnak a dolgok, kiderülne hogy kis pénisszel rendelkezik, annyira nem érdekelne, hogy nagyon nem.


Persze azért örülnék ha nem mikropénisze lenne, de nem is szakító ok, ha kisebb.


Persze ez más annál, akibe szerelmes vagy, és más egy egyéjszakás kalandnál is...ott számít, mert ott csak az a lényeg, hogy szexelj egy jót...

Persze állítólag nem feltétlenül a méreten múlik, hanem a technikán.

2018. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyanokról, akik ez miatt szakítottak a párjukkal. Szerintem mindenkinek számít valamennyire, de nem ez a mérvadó. A férfiaknak is számít hogy hogyan néz ki a lány... ha esetleg kis melle van, akkor se hagyják el, mert ettől függetlenül szeretik.
2018. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!