Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, csajok! Nektek miaz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csajok! Nektek miaz ideális pénisz méret? És honnan kezdödig az a méret ami már esetleg sok, fájdalmat okoz, szenvedés az együtlét? Vagy esetleg van olyan is hogy túl kicsi?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
12-19 között. 12 alatt alig érzem, 20-tól fáj
2018. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Pontozzatok le, de még csak egyel voltam

Annak a méretét meg felesleges ide írnom, mert nincs összhasonlítási alapom

De nagyon jó :)

18/L

2018. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a 18 cm az idealis, persze ha nem tud vele banni az illeto, tud fajdalmat okozni vele. Es persze legyen eleg vastag is hozza, mert a hosszu vekony az egyik legrosszabb. 20 cm folott szerintem mar tul vagy. Persze, hogy van tul kicsi is, 10 cm korul pl eleg nehez vele oromet okozni.
2018. febr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Van erre általános? Nekem olyan méretű, amit a válaszadók nem szeretnek, barátnőm mégis szereti

18/F

2018. febr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok a válaszokra, mert az én péniszem 10-12 cm. Tudom, hogy nagyon kicsi, és lehet, csak negatívan fog majd hatni ez rám.
2018. febr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Ugyanaz csütörtökön is mint szerdán. Feltétlen holnap is legyen egy kérdés.

Napi mekkoraajómony kérdésünket látták.

2018. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6


Latom, nagyon elvezed ezeket a kerdeseket, mert egy alatt sem birod ki, hogy ne kommentelned oda a hulye dumadat.

2018. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!