Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit csinálnátok, ha egy lány nézne titeket?

Figyelt kérdés
Mostanában azt szoktam csinálni, hogy ha pl vagyok egy boltban és tetszik valaki, akkor próbálok vele szemezni, hátha valami lesz belőle. Eddig reménytelen, de még nem adom fel. :D Nektek ez zavaró lenne, vagy tetszene a szitu?
2018. febr. 18. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Tetszene de mar megszoktam...meg amugy is tudom úgy alakítani a dolgokat, hogy az en kiszemeltem nézzen szóval lehet csak öntelt lennék😀😀
2018. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem fogdos is. Zavar, rá is szóltam, el is utasítottam, és valamennyire hatott rá. Múltkor viszont vele mentem haza, és teljesen megváltozott róla a véleményem. Igaz azóta már nem csinál ilyeneket. Asszem ez egy öngól. :D
2018. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha egy nekem nem tetsző lány kezdene nézegetni, kellemetlenül érintene. Ha viszont kölcsönös a szimpátia, nagy valószínűséggel elhívnám beszélgetni, iszogatni.
2018. febr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én utálom, ha sokáig (1 percnél tovább) bámul valaki. 19/F
2018. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én megnézném, hogy nem ettem-e le magam, vagy nincs-e lent a sliccem :) De most komolyan, szerintem minden pasinak bejön, ha megnézi egy lány, főleg, ha bejön neki. Azért van szemünk, hogy nézzünk. :)
2018. febr. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5-ös csak pont a bejövős csajok nem néznek meg bakker...:D
2018. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sajnos még nem találkozóm ilyen csajjal.
2020. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!