Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejön Zsozéatya?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön Zsozéatya?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a róla?
2018. febr. 18. 22:38
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Nem rossz pasi, és bár nagyon alpári, bejön a humora és szerintem alapvetően baromi vicces. :D Szóval: igen.
2018. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
Mikor az első vidinyóját láttam, azt gondoltam, hogy "Jézusom ki ez, hogy néz ki?!" Aztán elkezdtem nézni a videóit és teljesen rákattantam. Nagyon tetszik, jó pasi és nekem a humora is teljesen átjön.:D
2018. ápr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Nagyon helyes és rohadt jól néz ki.
2018. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Nekem bejön😏Szeretem ha egy pasinak van humora.
2018. ápr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Szoktam nézni twitch-en is, ahol komolyabb dolgokról folyik a beszélgetés, egy elképesztően intelligens embernek tartom, de sokak számára a humora egyenlő azzal, hogy alpári, de szerintem ez nem így van. Szerintem jó pasi és ami még nálam plusz pont az a művészi "vonal" vagy minek nevezzem, amivel tudom, hogy foglalkozik.
2018. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
11%

Emberek, ő az enyém már ^^ szóval ;) kocc róla 😉😁😁

(Nem viccelek :) ő már az enyém ^^)

2018. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Soha nem unatkoznék egy olyan férfi mellett mint ő :) Szerintem nagyon intelligens ember
2018. jún. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Nekem nagyon. Kar hogy ennyivel fiatalabb vagyok nala. Tuti h lecsapnek ra. Ha nem lenne asszonya .18/l
2018. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Nekem is mocskosul bejön jó pali űznèm-hajtanám 😂
2018. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Kinézetre lehet nem jönne be, de a stílusa,humora elvisz mindent, így igen.. :D
2019. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!