Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác, miután bevallotta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác, miután bevallottad neki, hogy bejön neked, utána folyton bámul, de nem lép, akkor veszett az ügy?

Figyelt kérdés
Nem voltunk beszélőviszonyban, de vettem a bátorságot. Nagyon nem is ismertük egymást. Azóta feltűnően bámul, ha ránézek elkapja a tekintetét. Viszont nem jön oda hozzám, ebből arra következtetek, hogy nem tetszek neki, csak biztos jót tesz az egójának, hogy nekem bejön. Mit tegyek? Egy hónapja megy ez.
2018. febr. 15. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Jaaajmar a szellemi fogyatékosoknak több esze van mint sok embernek.


Amugy nem hibáztatták en is szoktam neha elkapkodni dolgokat ezzel kapcsolatban...randi után egybol dugni akarok meg haza hoztam a csajt😀


De 1 honap az semmi azt sem tudod ki o mit vársz ??? De most komolyan gyereket ?😂 hülye bogár valamikor 1 évig ismerkednek csak az emberek.

2018. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem veszett az ûgy.

Jó jel ha bàmul téged. Lehet h túlsàgosan is félénk az illetō és így nem mer lépni. De ha màr elmondtad h érzel irànta akkor illene vàlasxolnia is nem?

2018. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyes, ezt nem értem. Azt írtam, egy hónapja vallottam be neki, azóta folyton néz.
2018. febr. 15. 22:01
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem csak félénk. Menj oda akkor te hozzá beszélj vele, esetleg nyugtasd meg, hogy ne parázzon stb.
2018. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Bátor voltál hogy elmondtad neki :)!Szerintem menj oda hozzá de akkor amikor egyedül van!Vagy akor menj oda hozzá amikor haza fele megy!És amikor beszélgetek kérdezd meg hogy mért nem válaszolt neked amikor mondtad hogy bejön neked!Ja és szerintem tetszel neki csak lehet hogy nem gondolta komolyan amit mondtál neki de lehet az is hogy meglepődött.
2018. febr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem várj még max. egy hónapot. Ha nem lép ő, akkor beszélj vele! És akkor eldől... Addig is ne bámuld, hátha kicsit provokálod ezzel, hogy lépjen. :D
2018. febr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kérdező már nem tag, pedig érdekelt volna, hogy mi lett.
2019. júl. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A lányok mindig letámadnak mindenkit.. :D mért csináljátok.. pláne a kamasz fiúk... tuti hogy elijesztetted. Nem gonoszkodok..de ez van valószínűleg.

voltam vagy 13 és egy nagydarab csaj letámadott hogy mennyire belémzúgott.. akarja hogy feleségül vegyem stbstb.. ki csinál ilyet??? ilyeneket instant őrült kategóriába tesszük és kerüljük. (utána meg hisztiztek "jajj a szemét vissza se ír.." )

2022. aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 gyengébbek kedvéért ismét, kicsit másképpen:

"(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!"

2022. aug. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!