Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
iagzából elég komplikált a helyzet...van egy lány, aki nekem bejön, tök jó csaj meg minden, de van egy másik lány barátom, aki szintén bejön, vele voltam bulizni, de egy évvel idősebb és van pasija. a másik lány pedig megmondta hogy nem járna velem. Mindketten osztálytársaim, és nem tudom mit csináljak. 17/F

2018. febr. 16. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

elősször is hogy lehet osztálytársad aki egy évvel idősebb nálad??

akor mond meg az elsőnek hogy bejön, és majd lesz ami lesz (előre nem tudhatod hogy nem járna veled,/ha komolyabb oka van rá leírnád?/ de ha tényleg akkor sincs semmi baj. te legalább megpróbáltad, és lehet hogy még barátok is lennétek)

2018. febr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

(első, nekem is van olyan barátnőm, akivel másfél év van köztünk, és osztálytársak voltunk. vmiért +1 évet volt oviban, de egyébként akár ez, akár ha lebukik az ember akkor is idősebb lesz mint a többiek :D)


amúgy semmit. ha jól értelmezem akkor az egyik megmondta, hogy nem járna veled, a másik meg foglalt. ha nem járna veled, az első kiesett, aki meg foglalt, talán megvárhatod, míg nem lesz az

16

2018. febr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, jól értetted, és úgy lehet idősebb, hogy külföldön tanult és hogy tudjon érettségizni azt az évet újra le kellett itt járnia. És ha egy picit nyomulnék rá?
2018. febr. 16. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!