Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Komolyan miért baj az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Komolyan miért baj az ha egy lány nem a tömeg csontvékony lányok közé tartozik?

Figyelt kérdés

160 centi vagyok és 60 kiló. Nem vagyok megelégedve vele de nem is tartom nagyon soknak.

Tényleg gáz ha a combjaim között nincs 2 km távolság ahol a kocsik ki-be járkálhatnak?


2018. febr. 19. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos alakod lehet sztem
2018. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Nem baj ha valaki nem csontsovány sőt... én kifejezetten nem szeretem ha egy lány csontsovány. Ez a 160/60 nem mond el sok mindent mert ebből nem lehet következtetni az alakodra. Mindenesetre valahol a felső határon lehetsz.
2018. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Ki mondta, hogy baj? Nem baj.
2018. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Már megbocsáss, de akik vékonyak nem mindenki tehet róla. Én genetikaliag vagyok vékony és hízni szeretnék, de bármit eszek nem mennek fel a kilók. Nem kéne rögtön általánosítani!
2018. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 Sajnálom ha esetleg megbántottalak nem szándékoztam általánosítani...én itt most a tömeggyártmány lányokra gondoltam akik felvágnak azzal hogy soványak és lenézik azokat akik nem :)
2018. febr. 19. 20:26
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem vagy csontvekony kategoria, az teny, de dagadt sem lehetsz. Nem azt mondom, hogy nincs rajtad felesleg, de egyaltalan nem veszes.

Az meg baromsag, hogy a fiuknak csak a csontkollekciok kellenek. Van nem egy ismerosom, aki nem epp vekony es van baratja/a fiuk koreben nepszeru.

2018. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#4 válaszoló vagyok. Kicsit túl reagáltam :(, de abban igazad van, hogy akik tesznek azért hogy vékonynak tűnjenek lenézik azokat akik nem azok.
2018. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Nincs semmi baj, azzal hogy nem vagy 30 kg. Gondolom jobb az alakod is mint egy pálcika embernek :)
2018. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
En mindenkit azert szeretek, amilyen es nem azert hogy hany kilo vagy milyen magas. Viszont nekem ugy tunik a kerdesedbol, hogy nem vagy valami kedves-ez latszik a gunyolodo kifejezeseidbol. Ha viszont megtanulod kezelni ezt es nem gondolsz igy azokra a lanyokra, akik nem olyanok, mint te es inkabb magaddal foglalkozol, akkor jonni fog a valtozas. Valtoztass.
2018. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

Kövér vagy, de hát, ez van.

Ha elmennél sportolni, akkor az jót tenne az alakodnak, az egészségednek és a közérzetednek, önbecsülésednek.

Senkinek nem kell 20 kilós nő, de 160/60 az sok.

2018. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!