Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Komolyan miért baj az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Komolyan miért baj az ha egy lány nem a tömeg csontvékony lányok közé tartozik?

Figyelt kérdés

160 centi vagyok és 60 kiló. Nem vagyok megelégedve vele de nem is tartom nagyon soknak.

Tényleg gáz ha a combjaim között nincs 2 km távolság ahol a kocsik ki-be járkálhatnak?


2018. febr. 19. 20:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%
Ezaz add ki a duhod es hibaztasd a normalis alaku lanyokat amiert meg a kutya se nez rad. Mit kepzelnek magukrol h vekonyak?! Inkabb nem is fogyok le mert azzal elvesztenem a kulonlegessegem es en is tomeglany lennek igen.😌😌😌😌
2018. febr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%

Drágám, te sajnos ÍGY vagy TÖMEG-lány.

Túl sok a tömeged.

2018. febr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
Jah, szemét vékony lányok. Jó dolog mást hibáztatni, igaz?!
2018. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#10 És ha az? A kövér lányok is tetszhetnek másoknak...

Amúgy meg szerintem nem kövér. Felesleg az van rajta, de nem kövér. Engem speciel egyáltalán nem zavar ha valaki vékony, és az se ha van rajta egy kis felesleg.

2018. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Női logika. Miért volna rossz, ha az ember sportol, és nem lusta?
2020. aug. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!