Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy elvontabb művész srácnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elvontabb művész srácnak bejöhet egy első ránézésre "tömeg" lány?

Figyelt kérdés

Vagy nekik inkább a hozzájuk hasonló lányok tetszenek?

A válaszokat köszönöm!

17/L



2017. okt. 13. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért érdekel? Mi tetszik a srácban? Ha úgy érzed, hogy jól kijönnétek, és lenne mirõl beszéljetek akkor meg lehet próbálni, miért ne? Nem csak a kinézet számít.
2017. okt. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Be, de olyanokkal inkább nem kezdene, mert a szemében a "tömeglány" kur*át jelent...
2017. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Én is művészléleknek mondanám magam, és szerintem a másodiknak teljesen igaza van, mert volt már, hogy tetszett egy lány és eleinte azt hittem, hogy ő is egy művészlélek, de miután kiderült, hogy inkább a tömeghez szeretne tartozni, már nem is tetszett annyira.
2017. okt. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Nem hinnem, hogy a srac k**vanak tartana. A tomeget ugy ertettem, hogy szeretek kicsit tomegesen, divatosan oltozkodni. De egyebkent visszahuzodo, csendesebb lany vagyok. A srac nagyon felkeltette az erdeklodesemet, de attol felek, hogy egy muveszlelek sracnak muveszlelek lany tetszik.
2017. okt. 13. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 Lehet, hogy igazad van, de ez fordítva is így szokott lenni. Neked mi tetszik rajta, ami annyira felkeltette az érdeklődésed?

Téged mi késztet arra, hogy ne "hozzád hasonló" fiúhoz közeledj?:D Látod, ennyi logika van a kérdésedben..


Egy próbát megér, nem kell beletörj abba, hogy neki milyen lányok tetszenek, neked sem muszáj pont ő tetszedjen, nálad is elmúlhat ez az érzés.

2017. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Igen, miota utoljara irtam megfordult a fejemben amit leirtal. Koszonom a valaszod!
2017. okt. 13. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!