Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar az a fiú féltékenny...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar az a fiú féltékennyé tenni akinek tetszem?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban (15 éves) akivel minden szünetben egymásra nézünk pár pillanatra, és mindig próbál olyan helyen lenni ahol látom de nem szólít meg soha és még sosem beszéltünk. A termük a miénk mellet van és ma a szünetben miközben a barátnőmmel beszélgettem oda jött az osztályom elé egy lánnyal akivel beszélgetett és közben rám pillantot, én próbáltam nem rájuk figyelni. Szerintetek ezt miért csinálta? l/14
2018. febr. 20. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg el akarja érni, hogy észrevedd. A legtöbben ezért csinálják a féltékennyé tételt, el akatják nyerni az adott személy figyelmét.
2018. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha tetszem neki akkor miért nem beszél velem?
2018. febr. 21. 16:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Fél a nemleges választól.
2018. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És mit tudok csinálni azért, hogy biztos legyen benne hogy tetszik nekem? Szerintem tudja,hogy valamit érzek csak nem biztos benne mert nem mutattam ki annyira az érzéseimet mint ő.
2018. febr. 21. 19:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát bizonyítsd be neki, küldj egyértelműbb jeleket, esetleg mondd el neki! Hajrá! 😉
2018. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mik számítanak egyértelműbb lenek?
2018. febr. 22. 16:55
 7/9 A kérdező kommentje:
*jelnek
2018. febr. 22. 16:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Közeledj hozzá
2018. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De hogyan? 🤷 😅
2018. febr. 25. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!