Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszik az osztálytársam és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az osztálytársam és úgy érzem féltékennyé akar tenni. Mit csináljak, hogy ujra felfigyeljen ram?

Figyelt kérdés
A mi kis tortenetunk ott kezdodik, hogy 11.esek vagyunk, de csak ebben az evben lett az osztalytarsam. Eleinte 100%ig baratkent tekintettem ra es ugy ereztem o is, de ott gyanus lett amikor elkezdtunk kavezgatni, athivott magahoz nem is egyszer (nem tortent semmi) es igazabol rajottem, hogy nekem is tetszik, de ezt nagyon sokaig tagadtam. Van egy kozos baratunk aki nagyon dicserte nekem, olyanokat mondott hogy: amikor meseltem neki rolad gondoltam hogy joban lesztek stb stb. Persze en meg ennek a baratnak olyanokat mondtam hogy osztalytarssal nem jarnek, mert az nem jo es igen itt rontottam el. Utana eltelt egy kis ido es szigoruan baratkent tekintettem ra vagy csak bebeszeltem magamnak. Volt egy buli, ahol lattam az egyik volt osztalytarsaval kavarni, az nagyon rosszul esett de beletorodtem, ugy ereztem elfelejtettem. Aztan megtudtam hogy az egyik baratnomet fuzi ( nem olyan kozeli baratno) egy kicsit meg erintett a dolod. Ma pl a srac nagyon aranyos volt, mintha flortolt volna, probalta huzni az agyam de persze en is az ovet. Kb egy oraja kuldott egy snapchatet a lanyrol privatba nekem, eloszor azt gondoltam feltekennye akar tenni, de mi oka lenne ra?! Hat szerintem semmi. Egy kicsit most zaklatott vagyok, de valahogyan atveszelem. Egy honap mulva a sulival elmegyunk kulfoldre 6 napra, ott se tudom mit kene tennem, de remelem addigra szetmegy a lannyal. 17 evesek vagyunk. Es igy mit kenne tennem? Hogy hivjam fel magamra a figyelmet?

2018. jan. 26. 20:06
 1/1 Szandyyy69 ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak menj oda hozzá és mond meg neki hogy neked bejön. Vagy a közös ismerősödnek hogy nekem nagyon tetszik meg tök kedves meg minden csak az a gáz hogy van barátnője...
2018. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!