Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszem neki vagy csak féltéke...

Tetszem neki vagy csak féltékennyé akar tenni? Vagy ez most mi?

Figyelt kérdés
Van egy fiu a sulimba,aki nagyon tetszik ès már kb.1ève szemezünk ès mosolygunk egymásra. Neki már az èven volt egy barátnője,ès most is van(egy másik).De akár hányszor találkozunk mosolyog,ès szemez velem mindig, s mikor az előző barátnője volt akkor is ezt csinálta. Volt már olyan is h mikor a barátnőjèt ölelte közben engem nèzett, meg ha mellettem mentek el akkor a srác elengedte a b.nője kezèt, ès szerintem a csaj is èszrevette h engem nèzett, mert amint elmentek mellettem a csaj visszanèzett rám csúnyán. ~16/L

2014. ápr. 29. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:

ez egy jó kérdés... több lehetőség is van szerintem.


1. ha van barátnője, akkor esélyes, hogy nem félénk, szóval ha komolyan tetszenél neki akkor oda merne menni.


2. te szebb vagy mint a barátnője és lehet azt hiszi nem lenne elég jó neked.. (velem is volt már így)


3. félénk és esetlen, a barátnői pedig úgy lettek hogy valaki összehozta őket.


szóval nehéz helyzet. vannak udvarlóid? ha összejössz valakivel és elkezd kapadozni érted akkor tetszel neki. :)


18/f

2014. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!