Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-20 éves fiúk! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-20 éves fiúk! Nektek tényleg bejönnek a nagyszájú, menőző lányok, akik teszik az agyukat és ész nélkül viháncolnak?

Figyelt kérdés
Azok a 15-16éves lányok, akik 20-nak néznek ki és "nagy haverok"?

2018. febr. 25. 15:08
1 2
 1/12 Firedoom ***** válasza:
Nem.
2018. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A kérdéshez tartozik; ha nem, akkor van olyan,hogy csak jót nevettek rajtuk,(hogy ilyenek?)
2018. febr. 25. 15:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem és igen, van.
2018. febr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Péter22 ***** válasza:
Attól függ, most ha szórakozni vagyunk, és meglátunk ilyen lányokat, nincs velük semmibaj, sőt úgy vagyok vele,hogy inkább nevessenek, mint hogy sírjanak.. :D
2018. febr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de azt vettem észre, hogy rengeteg fiúnak tetszenek az ilyen lányok, de azok a srácok olyanok is. Manapság sajnos többségben vannak az ilyen, és ehhez hasonló lányok, és az olyan fiúk, akiknek ez kell, erre van igényük. Van egy lány az osztályomban, és meg kell vallani, gyönyörű (sminkben, análkül nem tudom), és az alakja is nagyon jó. Viszont ő is ilyen, ezen kívül kötőszava a "b*zd meg" a "g*ciii", hangosan üvöltözik olyanokat, hogy megy tampont cserélni, vagy éppen mekkorát szart, cigizik, piál, füvezik, bulikba jár állandóan, és rengeteg srác odáig van érte. Még olyanok is, akik egyébként tök normálisak, és egyáltalán nem nézném ki belőlük. Viszont ismerek tök normális lányokat is, akikért szintén döglenek a fiúk, mint például a legjobb barátnőm. Szóval minden fiúnak más az ízlése. Vannak olyan lányok, akik a kisujjukat sem mozdítják, nem kell kedvesnek lenniük feltétlenül, mégis mindenki odavan értük, van aki meg lehet akár a világ legkedvesebb, és legcukibb lánya, mégis vért izzad, mire talál valakit. Szerintem ez leginkább kisugárzás, és önbizalom kérdése.
2018. febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Péter22 ***** válasza:

Egyetértek az 5össel. Szerintem eléggé visszataszíttó tud lenni, ha neki áll egy csaj üvöltözni, hogy "ge**" meg "ba**meg" meg a többi ilyesmi amit leírt.

A bulizással, meg az ehhez kapcsolódó dolgokkal nincs baj szerintem, ha normális, kúltúrált keretek között zajlik, ez alatt arra gondolok, hogy nem szív el 3 spanglit egymás után, meg iszik 1 liter vodkát aztán eleinte üvöltözik, utánna meg okádik. :D

2018. febr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok: Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy a csaj 15 éves. Szerintem ilyen korban nem normális a cigi, a fű meg semmilyen korban sem az. És a buli is korai. Oké, nem arról beszélek, amit én csinálok, hogy néha-néha barátokkal elmegyek valahova, hanem azzal, ha valaki minden hétvégén megy. Nem tudom mennyire issza le magát, de ilyen fiatalon egyáltalán nem kéne lerészegedni...az, hogy valaki néha becsiccsent kicsit, az még oké, belefér...de szerintem még más dolgokra kéne koncentrálni. Bár lehet, hogy én vagyok túl maradi felfogású.
2018. febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Péter22 ***** válasza:
Kinek mi, szerintem semmibaj sincs vele, ha normális keretek között folyik mind ez. :)
2018. febr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Azok, akik fiatalon kezdenek el ilyen dolgokat, azok rendszerint 25 éves korukra kiégnek, főleg mert még sokan ilyen korban nem tudják, hogy mik azok a keretek, amiken belül mind ez normális. Persze vannak akik kinövik és/vagy normális felnőtt válik belőlük, de én akkor is botrányosnak tartom, amit a generációm nagy része leművel. Totálisan nem tudok azonosulni a mai világgal. Szerintem nekem 10-20 évvel korábban kellett volna megszületnem. :D
2018. febr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem. 16/F Mert én a csendes lányokat, sokkal jobban kedvelem, csak sajnos nincs egy se, és mivel én is csendesebb vagyok, ezért rossz érzés egyedül.
2018. febr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!