Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ah félek a nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ah félek a nagyon szép és menő/nagyszájú csajoktól?

Figyelt kérdés
Ha hozzájuk megyek oda akkor leblokkolok nem tudok semmi érdekeset vagy normálisat mondani, szorongok. Más lányoknál nincs ilyen probléma, sőt kifejezetten könnyen megy velük, de nekem azok a lányok tetszenek akiket a kérdésben is írtam.

2017. ápr. 17. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Fuu barátom ... Neked nem ártana egy kicsit felnőnöd
2017. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyan, barátom, ne félj tőlük, hisz ok is csak emberek, mint Te! Ha félsz, képzeld magad a helyükbe! Úgy értem pl. meg akarsz szólítani egy lányt, de félsz, hogy mit fog gondolni rólad, h csak úgy odamész és leszólítod, pedig nem is ismer Téged. Ilyenkor gondolj arra, hogy Neked milyen gondolataid támadnának, ha egy lány ugyanezt megcsinálná Veled. Ha jó benyomást keltene, akkor csak rajta, mert gondolom ez lenne a gondolatod! ;)


Viszont ez, amit írtam, ez az "ők is emberek" gondolkodásmód a nagyképű, meg Miss Pics..a lányoknál nem működik. Azok felsőbbrendűeknek hiszik magukat és ha egy olyan "visszahúzódóbb a csajozás terén" fiú odamegy hozzájuk, akkor lenézik. ÚGYHOGY VIGYÁZZ AZ IYLEN LIBÁKKAL!


Remelem, segítettem! Es sok sikert!

2017. ápr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
menőn..khm hülyén b*zisan belőtt haj,kölcsön bömös,hülye mai divat szakadt farmer és hidd el drága barátom még a nadrágod gombját se neked kell kigombolnod :D ez persze az ilyen lányokra vonatkozik,gondolom érted a célzást ezek csak erre mennek és erre jó szóval keress értelmes lányt ha komolyat akarsz van azok közül is szép aki nem a kiló vakolat miatt túnik annak (már akinek az)
2017. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de ezek általában bunkók pont azért mert nagy a szájuk. Ha rendes srác vagy akkor jobb ha kerülöd őket. Lehet hogy menők meg minden de nem egy visszahúzódóbb barátnőmet tették tönkre lelkileg az ilyenek. Vannak nagyszájú csajok. Csak ők tudják mikor es kivel.

14/L

2017. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont hogy a nagyszájú pic*áktól nem kell félned. Odamész hozzájuk, beszélsz velük 2 értelmes mondatot és leblokkolnak.
2017. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!