Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mi tévő legyek, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi tévő legyek, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác az osztályomban akivel nagyon jóban voltam, kiderült hogy többet szeretne tőlem de nekem e közben barátom lett. Próbáltam, próbálom helyre hozni a dolgokat legalább annyira hogy beszélő viszonyban maradjunk, de kiderült hogy őt nagyon zavarja az hogy nekem barátom van amit teljesen meg értek. De még is mit tehetnék az ellen hogy ne legyen ennyire hideg hozzám? Nagyon zavar hogy én próbálkozom ő meg minden próbálkozásomnak ellen áll.

2018. febr. 25. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Adj neki időt.

Pont ilyen helyzetben voltam mint a srác..akibe mindennél jobban szerelmes voltam barátja lett.

És akkor nekem se volt kedvem hozzá egy jó ideig,de az idő segített.

2018. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!