Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Torokfájás, takonykór, hogy...

Torokfájás, takonykór, hogy kezelhető? A kisfiam 2hetes és napról napra rosszabbul vagyok, mézes citromos kamilla tea liter számra fogy, mit tehetek még hogy jobban legyek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 27. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha vírusos fertőzésről van szó, akkor sehogy nem tudod magát a fertőzést kezelni, csak a tüneteket enyhítő azzal, amiket írtál is. Illetve kérdezz rá a patikában, hogy milyen tünetenyhítő szer van, amit szoptatás alatt is szedhetsz-használhatsz. Ha bakteriális (amit jelezhet több napig tartó láz, sárgás-zöldes orrváladék, elhúzódó betegség), akkor pedig antibiotikumot fog felírni az orvos.

Ilyenkor ügyelj arra, hogy gyakran moss kezet, szellőztess, illetve amikor a kisfiam volt ilyen pici, akkor én szájmaszkban voltam.

2017. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el D3 vitamint szedni, hogy erősödjön az immunrendszered! 4000NE/nap
2017. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem torokfájásra a listerines öblögetés jön ben. A másik a mézes fokhagyma reggel-este (1-2 kanál méz kis pohárba, bele 2 kinyomott fokhagyma). Ezzel 1-2 nap alatt kikezeltem a torokfájást.


Ha a mandulád gyulladt, akkor antibiotikum kell -nézd meg vannak-e rajta fehér pöttyök.

2017. aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a kamilla teával óvatosan, nem tesz jót literszámra a beleidnek...nagyon szárít. Hársfateát igyál helyette, illetve menj orvoshoz, mert ír ki antibiotikumot, ha az kell. Felesleges szenvedned és végül a babára is átragasztani. Szoptatás mellett is vannak szedhető antibiotikumok
2017. aug. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Reggel elmegyek orvoshoz,az lesz a legjobb
2017. aug. 27. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!