Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem köszön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem köszön ő előre? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már rég óta tetszik. De mindig zavarba jövök ha találkozunk. Eleinte mindig ő köszönt elsőnek de mostmár csak akkor köszön ha én köszönök neki előre!(van amikor annyira zavarba vagyok hogy nem tudoköszönni és ő se köszön) Ez azért van mert ő is zavarba van vagy csak bunkó?

2018. febr. 25. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mind kettő lehetséges, amúgy hogy viselkedi veled? Kerüli a tekinteted?
2018. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen Nem szokott bámulni vagy csak nem veszem észre!
2018. febr. 25. 20:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Néha olyan mintha rám pillantana és zavarbajönne néha meg mintha fel se tűnne neki hogy ott vagyok mintha egy átlagos ismeretlen lennék de attól félek hogy csak képzelem h zavarba jön mert annyira bele vagyok zugva
2018. febr. 25. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fél hogy furcsának fogod tartani őt ha köszönget neked. Lehet féll hogy nyomulósnak tartod. De abban biztos lehetsz hogy észrevett téged. Köszönj neki fennhangon mindig! Írj rá és megnyilik neked
2018. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De olyan fura hogy mindig én a lány kell elsőnek köszönjek mellesleg nem teljesen ismeretlen régen beszéltünk is amikor rá tudtam venni magam hogy odamenjek hozza és rendesen beszéltünk, nagyon jól esett és még kérdezősködött is rólam figyelt rám meg minden
2018. febr. 27. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!