Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utcán nem akar megismerni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcán nem akar megismerni, munkahelyen meg mosolyog rám és köszön is. Miért csinál ilyet egy lány?

Figyelt kérdés

2017. okt. 13. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha munkahelyen látják, hogy valaki látványosan nem köszön a másiknak, azt kinézik.

Utcán, idegenek között nem kell színlelnie a prosztó énjét.

2017. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kettesben voltunk
2017. okt. 13. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És a "nem akar megismerni" mit takar?
2017. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utcán rám se nézett
2017. okt. 13. 18:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, azért, mert rendes... egy normális ember ezt csinalja. Utcán valahogy en sem szeretek nagyon köszöngetni mindenkinek.


Egyébként meg próbálj vele beszélgetni! Hívd el valahova, ilyenek.

2017. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy az utcán zavarba jött.. Nekem is volt egy fiú akivel evfoylamtarsak voltunk es suliban jol kijottunk ha eppen beszelgetni kellett. aztan egyszer lattam egy boltban es inkabb ra se neztem, mert kicsit zavarban voltam, meg nem volt kedvem dumálni.
2017. nov. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!