Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu, aki tetszik. Ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu, aki tetszik. Ő úgy viselkedik, mintha én is tetszenék neki. Mindig mosolyog nekem, köszön, kinyitja nekem az ajtót stb. De mikor ráírtam facebookon azt mondta barátnője van. Lehet, hogy hazudik?

Figyelt kérdés
Azóta a beszélgetés óta 2 nap telt el. Ezalatt a 2 nap alatt még intenzívebben próbálta tudtomra adni, hogy tetszem neki. De azt mondta barátnője van. Mégis velem "szórakozik" ha fogalmazhatok így. Nem tudom eldönteni, hogy hazudik-e vagy sem. Mert ha tényleg barátnője van miért foglalkozik velem? Ha meg nincs, akkor miért hazudott volna? Mert a viselkedése nem egyszerű udvariasság, hanem tényleges flörtölésnek mondanám. Hazudik a barátnőjéről, vagy most mi van? Mit tehetnék?
2017. jún. 8. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

szerintem tényleg van

de attol függetlenül be jöhetsz neki

augy van rá egy 10esem hogy a barátnője tudja a jelszavát fészen

próbálj személyesen közeledni felé ha úgy érzed hogy valóban lehet valami

(mondjuk nem szép dolog lenne)

2017. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem lenne nagy gond hagyni a fiut, csak ha van baratnoje legyen mar annyi bor a kepen hogy nem flörtöl velem...
2017. jún. 8. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ki tudja mennyire vannak már jó viszonyba az asszonnyal lehet meg romlott a kapcsolatuk és érzi a végét

addig is próbálja a tuttodra adni hogy szimpatikus vagy neki

(de ez csak vélemény pontosat csak ő mondhat)

2017. jún. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Köcsögséget művel, addig hagyd,míg késő nem lesz.
2017. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól teszi én mondom.
2017. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jol teszi hogy osszezavar? Vagy mi???
2017. jún. 8. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!