Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a marcus és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a marcus és martinusból ki a helyesebb?

Figyelt kérdés
számomra martinus(férjem😍😍)

2018. febr. 27. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egyik se xD Tipikus tini valakik, akik hamar a süllyesztőben végzik. xD
2018. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Olcsó, modern kori Tokio Hotel másolatok, csak a Tokio Hotelnek volt stílusa, tudtak zenélni, és a mai napig koncerteznek.

Ez a két kis majom 1 év múlva sehol sem lesz, csak azért kellett elővenni őket és megcsinálni "cukira", mert Justin Bieber kiöregedett, és kellett egy (illetve ez esetben kettő egyforma) újabb tinibálvány, akire a kislányok csorgathatják a nyálukat.

2018. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Dorina, te vagy az?
2018. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi az hogy a férjed??? Már bocs, de Martinus a 43-adik férjem, és imádom, szóval jó lesz, ha minél előbb indítod a válópereteket, kösz 😠🤗😻
2018. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

szerintem inkabb te vállj el tőle ugyis van meg 42(?) ferjed

martinussal egymasnak vagyunk teremtve

na puszi

2018. márc. 2. 17:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Bby Marcus 😍
2018. jún. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

"Ez a két kis majom 1 év múlva sehol sem lesz, csak azért kellett elővenni őket és megcsinálni "cukira", mert Justin Bieber kiöregedett, és kellett egy (illetve ez esetben kettő egyforma) újabb tinibálvány, akire a kislányok csorgathatják a nyálukat."


Bocsii de ezt a kommentet már több mint 1 ève irtad, az az nem igazán lett igazad mert mostanra csal ismertebbek lettek ès jövő nyárra is már megvan hogy hova mennek koncertre, ès szerintem(!!!) nincs igazad mert èn nem szeretem Justin Biber t, ès Justin Biber ès Marcus and Martinus egyáltlán nem hasonlítanak. Illteve "csak azért kellett elővenni őket és megcsinálni "cukira"" ők már 11 èves koruk óta ènekelnek, ès nem kelett "cukira csinálni" őket, általában mindig magukat adják ès ezt egy interjúban is elmondták. Szerintem ennyit akartam 😂

2019. jún. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az első kettőnek:

Előbb ismerjétek meg őket,mielőtt ítélkeznétek. Nem szerethet mindenki mindenkit,de akkor is tiszteletben kellene tartani azt,hogy van aki szereti őket. Mi sem írunk ilyeneket azokról,akiket ti szerettek. Én is sok előadót nem szeretek,sőt ki nem állhatok,de nem írom le a rajongóiknak,hogy mit gondolok. Mert tudom,hogy ezzel megbántom őket. Szóval kérlek máskor tartsd magadban. Egyébként a kérdésre a válasz: MARTINUS❤️

2019. aug. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sztem Tinus, de én nem gondolkodok úgy hogy ahh a férjem. én csak egy MMer vagyok a sok közül
2020. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!