Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek igaz az hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az hogy minél szebb/helyesebb valaki annál butább?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok errol? Vagy ez csak àltalànosìtàs? Tapasztaltatok mar ilyet? Én màr sajnos nèhanyszor igen. Szerintetek mitől lehet ez?

2017. nov. 2. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, hogyha a szépség nem lenne relatív, akkor se lenne igaz. Mert a testi alak nemfogja befolyásolni a lelked. Szóval ez az állítás, nemigaz 16/F Privátba többet tudok mondani.
2017. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs köze hozzá :) meg én amit tapasztaltam az ennek az ellentéte volt.
2017. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően semmi köze nincs a szépségnek a tudáshoz. Láttam én már olyan nőt, akinek ha kettővel kevesebb agysejtje lenne, már fotoszintetizálna, mégsem vont szép, sőt... a bányarém hozzá képes szépségkirálynő. És olyat is láttam, aki az álomnő kategória, és a zseni határát súrolja.


Viszont némi realitása azért mégis van a felvetésnek. De nem önmagában azért lesz valaki szép, mert buta, hanem mert valami módon - még ha nem is tudatosan -, az ember szeretne megfelelni, teljesíteni. Ezért gyakori jelenség, hogy aki kevésbé szép, aki mondjuk nem az alfahím az osztályban, illetve nem az a hölgy, akire a fél iskola veri a lompost, az - általában persze nem tudatosan - a tudásával próbál kitűnni a többiek közül.

De az ember lusta is tud ám lenni... aki szép, az meg gyakorta nem is töri magát, hogy más téren teljesítsen, hiszen "ő így is mindent megkap".


De mondom, kár lenne általánosítani, létezik ez a jelenség, de a többségnek a külseje és a tudása nincs összefüggésben egymással.

2017. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem igaz, én például csúnya is vagyok meg buta is. :D

Komolyra fordítva egyáltalán nincs összefüggés. :)

2017. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nincs összefüggés vannak jó és rossz tapasztalataim is ezzel kapcsolatban egy csúnya ember is lehet buta és okos is pont úgy ahogy egy szép ember is lehet buta is és okos is.
2017. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!