Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csúnya fiú, szép lány felállás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiú, szép lány felállás, ti hogy bírjátok srácok, hogy folyton nyomulnak a csajotokra, ráadásul tőletek helyesebb, menőbb páwák izmos nagy darab fickók?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem érdekell nem veszem fel és kész
2015. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7%
Alapból nem sokat érint ez a dolog, mert egy szép lány csak a legritkább esetben áll össze csúnya sráccal. Kivéve persze ha pénzes, akkor minden meg tud szépülni.
2015. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
50%

1. Tőlem nincs helyesebb, menőbb.(más gondolhatja hogy igen de más véleményét lesz@rom :-)

2. izmos nagy darab pasi nem jön be 100-100 nőnek

3. akit vinni lehet azt hagy vigyék..aki elviszi annak hálának tartoznék, hogy időben megszabadított egy később nagyobb problémától

4. mindig lesz következő csaj..nekem nem probléma újabb barátnőre szert tenni és addig is

5. lehet újra dorbézolni a haverokkal és egy éjszakás csajokkal mulatni az időt

Szóval nem zavar..felőlem bárki bármikor nyomulhat a nőmre..próbálkozni lehet :-) Nem nekem kell aggódni hanem a csajnak, hogy én mikor dobom ki őt...


Lehet beképzelt/nagyképű hozzáállás, de sose voltam féltékeny és ami még fontosabb jól érzem magam a bőrömben és nem aggódok 24 órából/24 órát hogy jaj istenem elveszítem a barátnőm...ha ezen aggódnék kihajítanám, mert nem érezném jól magam a kapcsolatban és akkor megette a fene..ráadásul annál nincs jobb érzés mikor eszembe jut, hogy hány férfi csorgatja a nyálát én meg minden este jól meg..... az asszonyom :-)

2015. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!