Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk ti mit neztek meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti mit neztek meg egy lanyon eloszor? Illetve szoktatok a lanyokat bamulni?

Figyelt kérdés

Utobbi kellemetlenebb szituacioban tortent velem es nem ertem miert kell. Van egy hatar ami nyilvan tok oke szerintem de egy hatar utan mar na.

15L



2018. febr. 27. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Seggét, arcát, mellét, kezét/újjait
2018. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%

Seggét,arcát,mellét,alakját..


De, voltak olyan lányok akik nagyon szépek voltak, de mégis a kisugárzásuk nyerte el a tetszésemet

2018. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mosoly, gesztusok
2018. febr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Seggét??? Ezt lehetne szebben is szerintem. Mondjuk "fenekét". Már jobban hangzik.


Amúgy én srácként az összképet nézem. Nem egy dolgot és nem sorjában. Ránézek és akkor "mindent" látok. Hamar megmondom,hogy tetszik-e vagy sem. De ami alapjában véve nálam sokat szàmít az a mell(ne legyen kicsi) és a szemek.


F

2018. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mindig közel megyek, oldalára és közel hajolok, majd hosszasan bámulom, aztán így könnyebben észrevesznek és meg jegyeznek engem :)
2018. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mellét..fenekét..először inkább a fenekét, és csak utána a mellét, de nálam a fenék fontosabb..hmm..

Mell az mindegy, azt csak úgy megnézem, de nem baj ha kicsi / nagy

Arc is fontos..nagyjából ennyi.

2018. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az arcát nézem először vagy az alakját. Ha elég közel van, akkor a karját, hogy szőrös-e vagy sem. :)
2018. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindig az arcot nézem először, az a mérvadó. Nem szoktam sokáig nézni a csajokat, pár másodperc és kész (ha nagyon bejön akkor sem, nehogy sejtsen vmit).

Engem viszont sokáig szoktak a lányok, nők bámulni és szintén idegesít, de nem tudok mit tenni ellene (nem reagálnak, ha megkérem h ne bámuljanak, vagy kiröhögnek).

2018. febr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Először az arcát, fogait, az elárulja pl: dohányzik, mennyi sminket használ, aztán a testét
2018. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!