Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti milyen lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen lányokat szerettek illetve milyeneket nem?

Figyelt kérdés
Mi a ti ideálotok??Külső,belső,személyiség alapján??..Köszii..
2016. ápr. 10. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Külső: ápolt, szép, szep arc, gyönyörű hosszú egyenes haj :3 barna v szőke, szép szem, nem kövér, nem csontkollekció, alacsonyabb mint én (183 cm) igényes, nem öltözik minden nap ribisen.

Extrák: jó fenék :3, jó mell.

Belső: kedves, aranyos, megbízható, egy szinten van a humorunk (:D) szerethető, szorgalmas, nem drogozik, néha iszik (:3)

Nem introvertált, szeret erdöbe sétálni, szeret bulikba menni.

Extrák: sportszerető, vallásos, blablabla

(Extrákat tudom nélkülözni, azok nem alap elvárasok csak pozitívumok :) )

2016. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%

Először is, tőlem ne legyen se magasabb, se idősebb, legyen vékonyabb, de sportos testalkatú. Egy lányon azt nézem meg legelőször, milyen az arca - nekem a cuki, az aranyos jön be, hosszabb, szőkésbarna haja legyen, a szeme mindegy milyen (de a kékszemüek nagyon el tudnak varázsolni). Ne legyen túl sötét, azért legyen fogalma a világról. Legyen igényes, szép külseje. Az a fontos, hogy jól tudjuk egymással érezni magunkat, s bármit megoszthassunk egymással. Ne legyen olyan mint a többiek, hanem egy csöppet más - különlegesebb :)

18/f

2016. ápr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...:((...Nekem kb.Külső:fél hosszú barna haj...kicsitt rossz a bőrőm,hajam átlaga(hamar zsírosodik) és a hajam egy kicsitt göndöres...a szemem barna..Nem hiszem hogy olyan kövér lennék de azért nem vagyok megelégedve magammal és nagyon alacsony is vagyok:((( 153 cm,45 kg, 14 éves leszek idén...Szerintem nincs rossz stílusom nekem egy ilyen sajátos öltözködésem van...Hát kedves,aranyos megbízható,humoros vagyok csak félénk...nem drogozok nem iszok (még fiatal vok ugye)..szeretek sétálni és bulizni...szeretek tornázni és vallásos vagyok.....:((( Nektek így tetszenék....már mint van egy fiú aki tetszik .. De ő az úgymondd ,,menőkhöz" tartozik és cigizik...Én meg félénk vagyok mikor ő meg.... Tuti hogy nem leszünk soha együtt....De azért még áltatom magam :)...na mind1 erről ennyit...vissza a kérdésre:(((.....Nektek így tetszenék..??
2016. ápr. 10. 18:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaaa és nem sminkelem magam...talán csak akkor ha valami buli félébe megyek de akkor is csak a szemem kihúzom meg szempilla spirál meg talán szájfény és ennyi...
2016. ápr. 10. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!