Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért jó neki? (kicsit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért jó neki? (kicsit bonyolult sztori)

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam aki megetdzett nekem még szeptemberben aztán bevallottam neki és neki nem tetszettem.

Utána próbáltam elfelejteni és ez sikerült is de volt egy időszaka mikor furán viselkedett velem és kereste a társaságom, mellém ült,stb... Aztán mindenki úgy látta ezek alapján hogy tetszem neki és akkor megtudtam, hogy csak hülyéskedett mert nem tetszettem neki.Aztán megint próbáltam elfelejteni ami sikerült is és az utóbbi időben megint elkezdtünk foglalkozni egymással és játékból megbeszéltük hogy kamuból járunk.Sukiban ezzel hülyéskedtünk, de suli után is olyanokat írt ... Így megint azt lehetett róla levenni hogy tetszem neki és a barátaim is ezt mondták aztán mondta hogy megunta ezt a játékot hogy kamuból járunk és akkor elmondta hogy suli után is amiket írt az is kamu volt és én nagyon haragudtam rá és elmondtam hogy én megint éreztem akkor iránta valamit és neki még mindig nem tetszettem.A tanárok is amúgy ránk vannak állva hogy mi összeillenénk meg össze kéne minket hozni és volt hogy ő is és én is letagadtuk aztán már csak én tagadtam le mert féltem és azt mondta a fiú hogyha nem tagadom le akkor nem csinál ilyeneket.

Aztán tisztáztuk végül és én megint elrendeztem magamban a dolgokat most meg már második alkalommal van hogy mikor kijövök a suliból valahol megtalál és együtt megyünk egy darabig aztán mikor elköszönök direkt mindig elém áll és nem enged el...

Egyébként elég fura fiúról van szó, mert ő sokszor inkább megvár másokat hogy ne egyedül menjen (lányokat és fiúka egyaránt), meg ő inkább egyedül szokott lenni és csak nézi a többieket.

Meg van mikor odamegy a lányokhoz (ők félnek tőle mert sokszor követi őket)

Meg zárkózott személyiségű...

Bocsi ha rossz kategóriába írtam, de leginkább az én ügyem miatt kérdezem, hogy miért jó ha megint játszadozni kezd velem?

16 évesek vagyunk.



2018. febr. 28. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tudod hogy jàtszadozik veled akkor te miért hagyod? Miért engeded h játszon veled?

Nem akar ō semmit sem, felejtsd el teljesen és akkor majd meglátod h mitcsinál. Próbáld elkerülni. Ne menj a közelébe, ha meg ő próbálkozik akkor valami lerázós szöveg kell az ilyennek.

Tök bunkó, nem érdemes vele foglalkoznod.

2018. febr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csillagvagyok válasza:
Az olvasottak alapján nem úgy tűnik,hogy ő lenne a suli legmenőbb sráca ezért én úgy gondolom,hogy nem is egy nagy csajozogép.Csupán csak fél.Fél bele menni ebbe a kapcsolatba.Es úgy érzi hogy szeret a közeledben lenni de nem nem is akar párkapcsolatot.Hagyd egy kicsit.Vagy beszéld meg vele és kérdezz rá hogy mi ez az egész... U.i : nem kell belém kötni ez csak az én véleményem,tapasztaltam ilyent:))
2020. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszi hogyha ezt csinálja, nem unatkozik. De azt nem veszi figyelembe h letiporja mások érzéseit. Sztem

Ne hagyd hogy itt jatszadozzon veled mint egy egérrel. Hagyd ott és inkább keress mást, ha ez nem menne akkor meg beszélj vele

2020. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!