Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon p*csaként viselkedem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon p*csaként viselkedem így? (Bonyolult sztori)

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, aki évek óta bejön, de nem igazán volt lehetőségünk közelebb kerülni egymáshoz mert ő idősebb nálam. Év eleje felé összejöttem egy másik sráccal (nem túl felhőtlen kapcsolat - mással alvások, részegen másra nyomulás), de amíg vele voltam sem tudtam elfelejteni a srácot. Aztán az akkori barátommal vége lett nemrég végleg, de rá pár napra összejöttem a volt barátom legjobb barátjával (a volt barátom nem tud róla). A napokban volt közös programom az elején említett sráccal, és hát kiderült, hogy eléggé vonzódik hozzám. És csináltam egy olyan "hülyeséget", hogy kimentem a sráccal nemrég, és hát kicsit megcsaltam a barátomat. Szerintetek ilyenkor mi a teendő?

2017. dec. 7. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Szépen összeszeded a kis bátorságod és ugyanazzal a lendülettel amivel megcsalt a barátod(olyan nincs,hogy kicsit csaltad meg vagy nagyon,megcsaltad és kész.)

elmondod neki,hogy mit csináltál,had szakítson veled és keressen egy olyat aki tényleg szereti és nem csinál ilyeneket.

Ui:Gratulálok^^

Nagyon ügyes vagyol^^

2017. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
megcsaltad**
2017. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Így olvasva, te aztán oltári nagy ribi vagy.


Mi lenne ha egyszer az életben őszinte lennél??

2017. dec. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Hát ja, az elöttem szólók elmondták hogy mi a helyzet. Kicsit megcsaltad? Ember, olyan nincs hogy kicsit vagy nagyon, a megcsalás az megcsalás. Mond el neki, és the end.
2017. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Semmi. Nyugodtan folytasd az eddigieket. Vigyázz ne derüljön ki:)
2017. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Ribipalánta
2017. dec. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Nyugodtan kureljél vele tovább, te moc.skos lotyó
2017. dec. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Ember...ez egy értelmetlen zagyvaság...nemám elneveznéd vagy megbetűznéd a fiúkat neeeem te van egy srác aztán egy másik sráccal összejössz de nem tudod elfelejteni azt a srácot még együtt vagy a másik sráccal aztán az akkori barátommal vége lett és most a volt barátom legjobb barátjával jársz de az elején említett sráccal volt programod és kimentél a sráccal és hát kicsit megcsaltad a barátod...
2017. dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
91%
Egyébként az első csinálja a legjobban nem is a második ! Szerintem nem is igazán akarnának veled kapcsolatot o létesíteni. Amúgy az első csinálja a legjobban. A leges legjobb ilyenkor ha elfelejtenek téged és hát ahogy mondtad megcsaltad innentől kezdve már neki bármihez képest viszonyítva elfelejt téged EZ LEGJOBB MEGOLDÁS. Szerintem a legjobb ha első kettő nem gondol vissza rád és elfelejt téged Magyarán csak hátat fordít neked Hiszen válogathat az ember dögivel. Néz körül ember, minden zsákra akad folt
2017. dec. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Semmi ha már a harmadikkal együtt vagy akkor puszcsi az előző kettővel a rágondolt jövőtöknek
2017. dec. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!