Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti, hogyan mutatjátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti, hogyan mutatjátok ki, ha tetszik egy fiú, aki kezdeményezett nálatok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, kezdeményeztem egy lánynál, nem bántam meg, nagyon kedves lánynak tűnik, mindketten csendesebbek vagyunk, hasonlítunk. A lényeg, nem mintha nemtudnám a jeleit annak, hogy mikor tetszik egy fiúnak egy lány vagy fordítva. Hanem, a ti válaszaitokra is kíváncsi lennék. Előre köszönöm :)

2018. márc. 1. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Miből állt a kezdeményezés?

Csendesebb lány esetében nem feltétlen vannak szembe tűnő "jelek". De ha mondjuk elmegy a randira avagy ha az első meg volt, akkor ha elmegy a másodikra s ezek közt/alatt továbbra is kedves,akkor az is egy jel.

2018. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmm, rendben, köszönöm a választ. Jöhetnek még válaszok :)
2018. márc. 1. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is csendesebb vagyok ezért talán érdemleges választ tudom adni.

Zavarba jövök, már ha a közelemben van, nézem de amikor összenézünk gyorsan elrántom a tekintetem. És elég keveset szoktam beszélni de ha vele beszélgetek próbálok hosszabb válaszokat adni csak hogy tovább élvezhessem a társaságát.

2018. márc. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nekem bejön egy fiú, és kezdeményez, akkor, amikor beszélünk mosolygok, nevetek teljesen hétköznapi dolgokon, sokáig nézek a szemébe, keresem a társaságát(bár inkább megvárom, hogyő keressen engem, nem fogok csak úgy odamenni):)
2018. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mindig nevetni szoktam azzal, aki tetszik :) mosolygok rá, keresem a tekintetét
2018. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!