Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Történt már veletek olyan,...

Történt már veletek olyan, hogy a lány kezdeményezett? Vagy lányok ti kezdeményeztetetek már?

Figyelt kérdés
Pontosan, hogy történt? Összejöttetek végül? Mit gondoltatok a lányról?

2014. dec. 9. 18:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
Történt. Kár, hogy csúnya volt akár a bűn. 20/F
2014. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzet csak akkor állhat fenn, ha a pasi "irtó cuki" (értsd: jóképű, szuperszexi)
2014. dec. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Jah, 12 évesen megcsókoltam egy fiút. (Jártunk, csak ő még nem mert)
2014. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%
Nálam volt ilyen, nagyon jól esett, annak ellenére, hogy abszolút nem volt az esetem, így nem lett belőle semmi.
2014. dec. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
28%

Bizony

Annyira tetszett fölvittem a lakasomra de utana együtt is maradtunk

2014. dec. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%

Történt, többször is.


Esti iskolába járok. Tudni kell, hogy itt elég vegyes a korosztály, a tinitől az ötvenesig.

Én 23 vagyok. Konkrétan csak úgy odaröffentve megkérdezte tőlem egy csajszi, akit csak látásból ismertem, hogy "XYZ, nem járnál velem?".

Mivel:

1) Nem volt szimpatikus az általánosan, a tanárokkal szemben tiszteletlen viselkedése és akkoriban még szerelmes is voltam valakibe, így élből elutasítottam.


2) Köpni-nyelni nem tudtam vagy 5 másodpercig, mert sosem kérdeztek még ilyet tőlem és abszolút felkészületlenül ért, meg aztán nem is ismertem, csak látásból. Szóóóóóval ez nem járható út. Nem a kezdeményezés a baj, hanem az, hogy nem volt sehogy sem felvezetve.

A csajszi ~17 éves volt.


A második eset az volt, hogy egy ismerősöm ismerőse, aki egy 14 éves kiscsaj volt, egyszerűen bejelölt. Gondolom kinézett az ismerősei közül... fogalmam sem volt mit akart, de nem váratott sokáig a dolog, hamar elmondta, hogy tetszek neki. Én elmondtam, hogy nem tudnék semmit elképzelni egy ilyen idős kislánnyal, de kedves voltam vele, nem akartam összetörni a lelki világát. Ez hiba volt, mert tovább reménykedett és mindig írkált. Egyszer odáig ment a dolog, hogy kinyomozta, kibe is voltam szerelmes... na ott betelt a pohár és letiltottam. Aztán írt másik fiókból és szabályosan könyörgött, de azt már elolvasni sem akartam, szabályosan menekültem előle, szóval nem reagáltam rá. Legközelebb bunkó, tirpák tahó leszek, ha ilyen lesz.


--


Mindezek ellenére, én annak a híve vagyok, hogy nyugodtan kezdeményezhet lány is. De NE ÍGY!

Ez két elrettentő példa. Szépen össze kell ismerkedni, fel kell vezetni a dolgot... össze kell melegedni előbb, különben hamar kellemetlen lesz a szituáció.


23/F

2014. dec. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
49%
Volt, de nagyon nem volt az esetem sajnos, nem lett belőle semmi. Egy táborban volt egyébként, nyomult én meg kerültem ahogy tudtam, aztán szerencsére elég messze laktunk egymástól, nem volt folytatása.
2014. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%
#6 vagyok. Elfelejtettem hozzátenni, hogy én, ellentétben a néhai poénkodásaimmal, nem tartom magam jóképűnek. Amolyan "mackós" alkat vagyok, rohadt szőrös, még körszakállat is hordok épp és inkább a 30-40-es korosztály szokott megnézni (meg én is őket :3), mintsem a korombéliek. Szóval... van ilyen is.
2014. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
Volt ilyen, nem is egyszer. Odajött ürüggyel. Rám írt neten stb. Nem minden esetben lett kapcsolat belőle. Nem az ő küllemi tulajdonságaik miatt, inkább néhányan lelkileg voltak éretlenek.
2014. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%

Egyszer volt, de végül elszúrtam, úgyhogy nem lett belőle semmi.

Örültem neki, hogy kifogtam egy ilyen lányt, csak egy kicsit furcsa volt a helyzet nekem, így nem tudtam a helyén kezelni a dolgot. Mindenesetre abszolút pozitív a hozzáállásom ehhez.

2014. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!