Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az osztályomban van két fiú,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztályomban van két fiú, akiknek tetszem. Na már most, az egyik nekem is szintén tetszik, de ő nem kezdeményezett. Most meg a másik fiú lépett és én nem tudom mit tegyek. Adjak neki esélyt vagy ne? Mi lenne a helyes döntés? 17l

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én adnék neki esélyt. Az már pozitív, hogy mert kezdeményezni. Találkozz párszor vele, beszélgessetek sokat, aztán ha megfog benne valami, akkor minden rendben. Viszont ha a randik után sem érzed úgy, hogy összeilletek, akkor ne hitegesd, és mondd meg neki a frankót.
2016. jún. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eselyt mindenki megerdemli :) probald ki
2016. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zsombi55 ***** válasza:

Te miért nem lépsz? Mivel tudod, hogy mindkettőnek tetszel és az egyik neked is biztos bejön, de az nem lép te miért vársz?


Ha tudnám, hogy aki nekem eléggé tetszik annak én is tetszem de ő valamiért nem lép akkor én kérdeznék rá. Elvégre egy olyan helyzetben 90% biztos pozitív az eredmény.


Magadra vess ha addig vártál, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Így jár aki mindíg a fiúkra várnak, hogy kezdeményezzenek.

2019. okt. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!