Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány úgy ír rám hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány úgy ír rám hogy "Sziaaa" az helyett hogy "Szia" az jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Fontos kérdés mert az a lány nagyon tetszik nekem. Nem hinném hogy véletlenül, vagy csak viccből írta el, mert jó tanuló.

2018. márc. 2. 14:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az jelent valamit hogy írt. Bár az hogy sziaaa az azt biztos jelentheti hogy kedvel vagy hogy jóba akkar lenni veled! Vagy ez előtt írt már valamit? Ha igen akkor hogy köszönt?
2018. márc. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
En is jo tanul vagyok, es en mindenkinek ugy koszonok, hogy “sziaa” vagy “halii”. Nem jelent semmit sem szerintem, ha igy irt neked
2018. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez akár jelenthet is valamit a részéről, már csak magamból kiindulva is. Lehet hogy szavarban van és lazábbnak akart tűnni vagy ilyesmi. De az is lehet, hogy nem jelent neki semmit. Szerintem derítsd ki. :)
2018. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

Magamból kiindulva: csak annak írok sziaaa-t, ha valakit nagyon kedvelek és örülök, hogy írt.. Másnak sosem.


Tehát igen, jelenthet valamit.

2018. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
nincs nagy jelentősége, de én pl. akkor írom ezt, ha nagggyon unatkozok és sokat szeretnék valakivel dumálni :D
2018. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ha megint így írja, írd vissza neki hogy "leviosaaa" és limkeld be neki ezt: [link] xD hidd el értékelni fogja!
2018. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
50%
Te tényleg ennyire hülye vagy?
2018. márc. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
49%
Azt jelenti, hogy cuki kis nő!
2018. márc. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Pista2 válasza:
Valakitől hallottam hogy örül neked ha többel irja nem tudom igazából lehet nem jepent semmit ha mondjuk ha csak 2 a akkor lehet előírás is szerintem
2022. aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!