Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha egy lány néha a szavak helyett az angol megfelelőjét mondja/írja? Meg úgy általánosságban, ez zavaró?

Figyelt kérdés

Tehát pl. "elmondtad or what?"

Meg ilyenek. Szinte bármelyik téma közepén.😅



2016. jún. 23. 02:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem-nem zavar.. Habár a korodat leírhatnád :D

60F

2016. jún. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Hát nézd minden kapcsolatban vannak nehézségek, de azért ez már túlzás! Figyelj én elhiszem, hogy azt hiszed, hogy nálad minden okés, de ez nagyon nem így van! Mindegy a lényegre térek.. Várlak ma 23:00-kor a Lánchíd alatt.. Addigra tanulj meg csak magyarul beszélni kérlek..
2016. jún. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem így is bejössz! Mégsem! Nem biztos.. Attól függ :D. Mennyit nyomsz fekve?? Ez nagyon fontos egy kapcsolatban :)

Amúgy nem zavar!

2016. jún. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után zavarna, mert nem érteném mi értelme annak, hogy a fele mondat magyar, fele meg angol. Ha néha csak angolul írna/beszélne az nem lenne gond.
2016. jún. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is így szoktam beszélni.
2016. jún. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Lanykent irom, ez zavaro!
2016. jún. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Scheisse! Warum nicht auf Deutsch?
2016. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Barátommal mi így beszélgetünk, bár mondaton belül nem igen keverjük a két nyelvet, hacsak nincs meg a tökéletes szó abban a nyelvben amiben épp vagyunk és bonyolult lenne átfogalmazni miatta mindent. Engem nem idegesít kifejezetten, sőt jó, mert sokat tanultam meg vannak olyan dolgok amikről valamiért könnyebb nem magyarul beszélni. De, mint fentebb is írták, van akit ez zavar. Az a biztos ha megbeszéled az illetővel hogy őt zavarja e:)
2016. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mi is folyton így dumálunk, még az Erdélyi barátaimmal is, pedig ők nagyon magyarok. Globalizáció, tedd túl magad rajta!
2016. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Papi Gonzales ***** válasza:
100%

holvan ez a csaj? elvenném

én rendszeresen cant find a magyar expression...

2016. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!