Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most neki tényleg egy r. banc...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most neki tényleg egy r. banc kell egy normális lány helyett?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel már régebb óta beszélgetek, de ő másokkal is szokott. Ráadásul egy olyan lánnyal, aki egy r.banc. DE komolyan. A fél várossal lefeküdt már, ez bizonyított tény. Neki mégis ő kell, róla beszél többet, talán szereti is.(?) Ez miért van? Én nem adom könnyen magam, ez tény. Nem nagyképűségből, de ha szebb lenne nálam a csaj meg is érteném. De így... csúnyább is ráadásul egy kis tiniribi. Értitek ti ezt?? Már kiakaszt a dolog hogy itt vagyok én, egy normális csaj és neki egyszerűen olyan nő kell mint az..

Bár már arra is gondoltam hogy csak húzza az agyam vele, de nem úgy tűnik...

Szerintetek ilyenkor mit tudok csinálni?


2015. nov. 30. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Na latod ezt nemtudom. Foggalmam sincs mi jarhat egy fiu fejebe, de nalam is volt inkabb az ilyan lanyt valaszotta a normalis helyett.
2015. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak dugni akar, és Téged nehezen kaphatna meg, sok idő lenne.
2015. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 es vagyok bocsi az ekezetekert.
2015. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
arra pont jó a másik csaj, hogy lefektesse.
2015. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd, keress egy normális srácot, aki megbecsül, és nem csak hanyatt vágni akar :) Lásd az én problémám, azért nem találok egy rendes lányt sem, mert azok az ilyen kis genyó férfiakra gerjednek. 21/F
2015. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, úgy tűnik,az kell neki. De így jobban jártál, mert látod,hogy nem hozzád való.

Te legalább normális csaj vagy, találsz majd egy normális srácot...

Az,hogy nem adod könnyen magad,nem tudom, mit jelent nálad, de mi srácok nem szeretjük a jégkirálynőket, akikért harcolni kell, mint gladiátorok.

Jó, ne add könnyen magad, mert az nem jó, de a legideálisabb az, hogyha te is ugyanúgy közeledsz a másik fél felé és így nem tűnik olyan egyoldalúnak a dolog :)

2015. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!