Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki egyfolytába...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki egyfolytába bámul a buszon?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki egy évfolyammal van alattam és minden reggel bámul a buszon meg suliba is ha meglát valamerre, miért? Nem bírom hovatenni

16/F


2018. márc. 2. 15:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Tetszel neki
2018. márc. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Lehet tetszel neki, lehet lat valami furat rajtad, lehet azert nez, mert csunya vagy. Mi lenne, ha beszelnel vele?
2018. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ha furát is lát rajtam akkor csak ő mert más nem csinál így :D a furcsább még az nekem hogy nem kerüli a szemkontaktust ha én is nézem őt :D az már kicsit vicces mikor 10 percig egymást bámuljuk :D
2018. márc. 2. 15:38
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
nekem is szokásom NAGYONN megbámulni az embereket (sokan kényelmetlenül érzik maguk emiatt), lehet, hogy neki is ez a "hobbija" :D
2018. márc. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%

Azta, bírlak 4-es, én is ezt szoktam csinálni, pacsi :D


Amúgy kérdező, menj oda hozzá és beszélj vele, aztán kiderül mit néz annyira. :D

2018. márc. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi kell ,,Bocsi segithetek?"
2018. márc. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Ennyit ke mondani Mit néze tévézee?
2018. márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Elég érdekes hobbi bámulni másokat :D de ja gondolom meg kéne próbálnom beszélni vele miért bámul engem egyfolytában
2018. márc. 2. 17:18
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Tuti hogy tetszel neki. :D Kérdezd meg hogy miért bámul ennyire. Velem is történt már hasonló, amikor egy srác mindig engem bámult a buszon. (De annyira feltunoen hogy ha en a hata mogott ultem mindig megfordult :DD) Sose tudtam mi baja van, ezért egyszer amikor rámnézett rávillantottam egy mosolyt, amitől teljesen elpirult. Aztán egy szép napon amikor a kedves osztálytársammal ültünk a buszon, a srác mint mindig most is elkezdett bámulni, amikor a haverom észre vette és túl hangosan oda szólt:-Mit bámulod te nyomorék?! - Azóta rám se néz, de szerintem nem lett volna szükség arra, hogy lenyomorékozza xd normálisan is hozzá szólhatott volna :D
2018. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Tuti bejössz neki. Beszélj vele:) Neked ő tetszik?
2018. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!