Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az szerintetek rossz jel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szerintetek rossz jel a jövőmre nézve ha egy fesztiválon voltam először fiúval?

Figyelt kérdés

2018. márc. 6. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Én undorítónak tartom, de a legtöbb fiúnak nem hiszem, hogy gondot okozna.
2018. márc. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Már a jelendre is rossz jel.
2018. márc. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Fuj, nekem nem kellene ilyen csaj sose.
2018. márc. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem kell reklámozni, mert biztosan lesz olyan, aki ezért elítél.

De nem kell beszámolnod senkinek sem, hogy kivel voltál és hol. A szex csak két emberre tartozik, arra a kettőre, akik éppen benne vannak.

A jövődet meg te alakítod ilyen szempontból. Te döntöd el, hogy kivel fekszel le, hogy belemész-e kalandokba, vagy csak komoly kapcsolatban szexelsz.

2018. márc. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Egy rossz döntéstől nem leszel még rossz ember. Se k_urva, se értékelten. A jövő meg rajtad múlik.
2018. márc. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem semmi jelentősége nincsen, max. megbánod, de ahogyan előttem is írta valaki, ettől nem leszel rossz ember vagy ku@&#a. Ez történt, akkor jó ötletnek tűnt, tetszett, megvolt a hangulat stb., mit tudjam én és ennyi, megtörtént. Ettől te még ugyanaz az ember vagy, semmivel sem lettél kevesebb vagy butább vagy akármi, szimplán csak hoztál egy rossz döntést. Ha a barátoddal történt vagy még mindig együtt vagytok, akkor aztán pláne semmi elítélendő nincsen benne. Ha pedig ez csak egyszeri alkalom volt egy "random" fiúval, akkor sincs rajta mit bánkódni, ez történt, ez még nem azt jelenti, hogy nem lennél alkalmas kapcsolatra vagy ne lennél hűséges vagy, hogy minden hétvégén más ágyában ébredsz...ezek csak előítéletek és mind hülyeség. Nem egy pozitív dolog nyilván, nem kell reklámozni és biztosan sokan nem értenek vele egyett (én sem, de gondolom, hogy te sem így tervezted), de nem cseszted el vele az egész életedet.
2018. márc. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Rossz jel? Nem, kellenek az ingyenribik, különben az egekbe szökne a szex világpiaci ára
2018. márc. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Közhely de igaz: a múltad nincs kihatással a jövődre
2018. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

1 másodperc alatt kiábrándulnék belőled még akkor is, ha totál szerelmes lennék.

Pozitívum,hogy találnék jobbat, te pedig rájönnél,hogy nem kellett volna a nőt játszani kislányként.

2018. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!