Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 évesen fesztiválon voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen fesztiválon voltam és részegen rossz dolgokat tettem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
a városomba fesztivál van..kinézünk az ablakon és lehet látni mindent! anya elengedett 1ig..ittam és csókolóztam egy fiúval akivel majd kézen fogva sétáltam..ő haza ment..volt egy másik fiú akivel kézen fogva mentem..de nekem más tetszik! szerintetek megtudja az a srác aki nekem tetszik?
2013. júl. 14. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha látta akkor megtudta, ha nem látta, akkor nem tudta meg. Ha nem tudja hogy tetszik neked, akkor gondolom a barátai sem fogják tovább adni neki, ha esetleg látták.


Egyébként random srácokkal csókolózni fesztiválokon vagy buliban a büdös kis ribik szoktak. Szóval ha meglátta a kiszemelt srác, meg is érdemled.

2013. júl. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát remélem, hogy a srác megtudja valakitől.


Nem vagyok rosszindulatú ember, de ez azért mégiscsak sok.

És nem látom a garanciát arra, hogy ez később nem fog megismétlődni.

2013. júl. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem látta meg..és ma jön ki az a fiú aki tetszik..és kint lesz a másik 2 fiú is..
2013. júl. 14. 18:28
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Uristen, hol éltek ti,válaszolók? Amíg nincsenek együtt, és a dolgok csak úgy állnak, hogy tetszik 2 ember egymásnak,akkor még miért ne lehetne kavarni más emberrel? Ha komolyabbra fordul,akkor persze,hogy nem, de addig simán.

18F

2013. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó, félreérted. 14 évesen még nem kellene össze vissza smárolgatni random srácokkal.
2013. júl. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Ez attól függ,hogy mennyire érett,mert hatalmas különbség van 14 éves és 14 éves közt. Már nem emlékszem,hogy mit csináltam 14 évesen,de lassan úgyis elkezdi ezt az egészet, legalább addig lesz valami kis tapasztalata.
2013. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező gondolom nem az érettebb 14 évesek közé tartozik, a kérdés színvonalából következtetve.
2013. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
hm..mondjuk ja :D Azt hiszi,romokban hever az élete:D ettől még nincs ezzel baj,de így tényleg várni kéne kicsit még:)
2013. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de az érett 14 évesekhez tartozok
2013. júl. 16. 14:30
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik ezt állítja.
2013. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!