Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a lányról?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a lányról?

Figyelt kérdés

[link]

A külsejéről és a személyiségéről egyaránt. (Akinek akaródzik kicsit olvasni... :D)



2018. márc. 6. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az alakja tetszik, de a hajviselete annyira nem.

Sajnos nem tudok annyira jól angolul

21/f

2018. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szép csaj tetszik az önbizalma, hogy nem rejti el a pocakját. De egy kicsit soknak vélem a szexi képeket. Bocsi én se tudok valami jól angolul.
2018. márc. 7. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mosolya tetszik, amit itt mutat a személyiségéből, az nem.
2018. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lényegében arról szólnak a kép alatti leírások hogy régen evési zavarokkal illetve betegségekkel kűzdött, mert nem tudta elfogadni a testét. Most már viszont büszke arra hogy van rajta egy kis felesleg, stria (stretch mark) és hogy egészséges.

Én is ugyanígy nézek ki, de nekem nem lenne ennyi önbizalmam hogy ezt így megosszam a világgal, ezért érdekelt elsősorban a véleményetek :D

2018. márc. 7. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!