Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lenne legjobb megkérdez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lenne legjobb megkérdezni? 15/F

Figyelt kérdés
Nagyon ciki megkérdezni ég lánytól, hogy "Van nálad esélyem?" Vagy esetleg van rá jobb mód?
2018. márc. 8. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon. Hogyan lenne a legjobb? Sehogy. Eszedbe se jusson ilyen. Ezzel ugyanis a következőt mondod magadról: "Nem vagyok biztos abban, hogy van nálad esélyem" = Nem vagyok magabiztos. És ez nem vonzó. Ha addig lett is volna esélyed, pusztán amiatt, mert ezt megkérdezed, már nem lesz.

A helyes viselkedés az, hogy próbálkozol magabiztosan (nem nyomulsz!) és ha nem mutat irántad érdeklődést, akkor nem jött össze. De ezt bármi módon megkérdezni nagyon nem javasolt.

2018. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amit az egyes ír szerintem hülyeség.Túllogikázza.Szerintem emberek vagyunk és egyáltalán nem ciki.Én lányként nem merném, de egy fiútol aranyosnak találnám.Nem gondolnék bele hogy jaaaj most akkor ez egyenlő ezzel az meg azzal és így ez meg úgy az, es egyenlő ez nem vonzó. 17L
2018. márc. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Célozgass. Ennyi erőből azt is mondhatnád neki, hogy "tetszel, járunk?"..

Az életben nem kell mindig tisztán és egyenesen elmondani mindent. Nyugodtan kerülgesd a forró kását, irányítsd a beszélgetésd, később a csajt is. Mutasd meg, hogy ki a férfi. Megmondod, hogy szerinted ő cuki, aranyos, szép a mosolya, erre majd reagál. Jus be positive. No para.

2018. márc. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!