Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy még érdeklődik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy még érdeklődik irántam vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés
Van egy srac(19) akivel regebben randizgattam, majd se kep se hang eltunt. Aztan egy buliban nagyon hajtott ram, de visszautasitottam, mert elotte megbantott. Kesobb egyszer csak megint randira hivott, amit szinten visszautasitottam, de sajnos egy kicsit megbantam. Par napja minden nap kuld snapeket es nem is egyet. Szerintetek gondol ram vagy csak szivat es azert kuldi? (Ne nevessetek a snapes dolgon, mert en itelem el ezeket a dolgokat a legjobban mint pl a neten valo csajozast stb-it csak kivancsi vagyok a velemenyetekre) en 17/L

2018. febr. 3. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Játszik veled. Lehet talált valakit korábban helyetted, aztán felszívódott. Most valószínűleg lepattintották, így ott van te B tervnek.

Ha akarsz B terv lenni, akkor bánd meg, vagy hívd el randira, ha nem, akkor keress mást. Mrt jelenleg a női büszkeség ellen dolgozol.

2018. febr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak játszik veled, ne foglalkozz vele.
2018. febr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!