Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjek meg vele?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg vele? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány, akivel egy iskolába járok. Ő 1 évvel idősebb nálam. Nagyon szívesen megismerném mert nagyon szimpatikus, kedves és aranyos lánynak tűnik. Még sohasem beszélgettem vele, pont emiatt lenne nehéz az ismerkedés. Jelenleg 8. Osztályba járok de jövőre is maradok a jelenlegi iskolám gimnáziumában tehát még egy pár évig egy iskolába fogunk járni. Nyáron megyek egy táborba ahol lehet hogy ő is ott lesz, de addig nem tudom mit csináljak. Nincs semmi ürügy amivel irhatnék neki. Valakinek van valami tanácsa? Köszi előre is! :)
2018. márc. 10. 16:55
 1/4 A kérdező kommentje:
14/F ez kimaradt :p
2018. márc. 10. 19:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Lopj el tőle valamit, és írdd meg neki, hogy nálad van. Xd De.. a lányok nem nagyon szeretik a náluk fiatalabb fiukat.
2018. márc. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mint barát szeretném megismerni, csak áttették ide a kerdesemet valamiért.
2018. márc. 13. 18:12
 4/4 anonim válasza:

Ha egyedül van,menj oda hozzá,és kezdjetek el beszélgetni.Érdeklődj felőle,mi a hobbija,stb.a lényeg,hogy ne legyen csend.Fontos:nevettesd meg,és szimpi leszel neki.Ha elvagytok,később írj rá,beszélgessetek ott is,és majd kialakul.Ne nyomulj,csak barátkozz meg vele először,

u.i. a multkor hozzám is odajött egy kisebb srác amikor egyedül voltam,és tök jó volt valakivel beszélgetni,aztán azóta chatelünk.De én csak barátként tekintek rá.

2018. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!