Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen kapcsolato...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen kapcsolato (ka) t kialakítani?

Figyelt kérdés

20 éves férfi vagyok, röviden írnék is magamról.

Néhány hete véget ért egy elég komoly kapcsolatom, hosszú távra terveztem, kár volt. A lány rámunt, minden próbálkozásom, és a kapcsolatunkért tett erőfeszítésem ellenére. Ekkor határoztam el, hogy komoly kapcsolatra innentől kezdve nincs szükségem.


Ellehet hordani innentől kezdve mindenféle görénynek, de mostantól csak szexre kell nő. A helyzet pedig, hogy nem is egy.

Többféle nővel szeretnék lenni, és minél többel (mármint nem egyidőben, hanem egymás után az idő előrehaladtával).

Nem zárkózom el az egyéjszakás kalandoktól, ahogyan egy hosszabb szexkapcsolattól sem.


És itt jön a kérdés lényegi része.

Hol találok olyan nőt akinek szintén hasonló vágyai vannak?

Nem szeretnék mások érzelmeivel játszani, tehát nem fogok szerelmet hazudni és hasonlók.


Bulizni régen sem szerettem, de más lehetőség is van gondolom? Internetes alkalmazások beválhatnak?

Aki hasonló helyzetben van/volt elmondhatná a tapasztalatait.



2018. márc. 10. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Csak hívnod kell a prostikat. Olyan szándékkal rendelkeznek, mint te most. Respect bro. Bár ezt talán csak indulatból mondod, és egy idő múlva elmúlik. Léteznek normális kapcsolatok, neked most nem sikerült, és beadtad a taccsot. Lényegében ennyi.
2018. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kifelejtettem, prostizni nem akarok.

Egyrészt azt finanszírozni nem tudnám, és az egy nagyon kétségbeesett lépés lenne.

Átlag heti egy alkalommal számolva is havi 100 körül lenne. Most nem azt mondom, hogy nem akarok költeni nőre, belefér, hogy ellhívom egy kajára, meghívom egy italra, de konkrétan nem a szexért szeretnél fizetni.

Nem akarom az órám nézni, hogy vajon beleférek-e a megbeszélt időpontba stb. És végképp nem szeretnék idegen lakásra járni, ahol az ágyneműben fél órája egy másik pali feküdt. Tehát prosti kizárva.


Én elhiszem, hogy létezik normális kapcsolat, sok példát látok rá, a mienk is az volt amíg működött. A hangsúly pedig az "amíg működött"-ön van.

Nem szeretném többet kitenni magam annak, hogy akár házasság végződjön rosszul. Mert talál egy másik férfit, megun, vagy bármi ami miatt faképnél hagy.

Így az esélyét ennek kizárom, de a nőkről mégsem mondok le.

2018. márc. 10. 23:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális hapsinak tűnsz, majd találni fogsz szép, normális asszonyt. Fiatal vagy még.
2018. márc. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tételezzük fel, hogy egyszer találok egy szép normális asszonyt, és megállapodok.

De az addig hátralévő x évben, hogyan szerezzek alkalmi kapcsolatokat?

Nem mondom, hogy soha az életben nem lesz komoly kapcsolatom, de most belátható időn belül nem szeretnék. Nem tudnék és nem is akarnék, most egy nőnek elég szeretetet, figyelmességet, törődést adni.

Én minden energiámat, szeretetemet, figyelmemet egy nőnek adtam, aki egy jó darabig értékelte, majd egyszer csak megunta, hogy minden jó.


Tehát kapcsolatra nem állok készen, de itt az alkalom, hogy "kiéljem" magam. Kicsit úgy érzem magam, mint amikor valaki sokáig élt egy adott életszínvonalon, majd hirtelen lett pénze, és "bármit" megtehet. Nyugodtan nézelődhet mit vegyen magának, mit csináljon stb. Most szabad vagyok, nyugodtan nézegethetek nőket, és csak arra kellene valami módszer, hogy össze is jöjjön a dolog.

2018. márc. 11. 00:23
 5/8 anonim válasza:

Én 30 körül vagyok, hasonlóképp jártam én is. Én megmaradtam a nők hatalmas rajongójának mondjuk, de hosszútávú kapcsolatra most én sem szeretnék berendezkedni. (egyáltalán nem sértettségből, de az okokra most itt nem térek ki)

Én a helyedben nem egyéjszakásat keresnék, hanem afféle barátság extrákkal kategóriát. Én csak egyet keresek, akivel viszont jók a programok, és a szex :D Egy egyéjszakásnál a fene se tudja hogy kikkel k.rogat összevissza a lány és nem jó ha folyton attól tartassz hogy nehogy összeszedj valamit.


Tindert tudok javasolni, vagy akár itt gyakorin való ismerkedést, és sok kitartást emellé. Nagyon sok a normális nő itt, csak fontos hogy tényleg őszinte legyél már a legelején hogy mik a szándékaid. (ahogy te is írtad) Lett már innen egykét nő, aki benne lett volna, de mindig kiderült hogy túl messze laktak Budapesttől :) Szóval hajrá.

2018. márc. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia :) en tindereztem, nagyon jo alkalmazas! Nyiltan kijatszhatod a lapjaidat, ha akarod, ha nem akkor nem. Lanykent talaltam mindent, amit akartam: haverokat, jo beszelgetopartnereket, gyakoroltam a flortolest, szexkapcsolatot, alkalmi szexet, de komoly kapcsolatot is. Es ami nagyon jo, hogy pillanatok alatt megy az egesz. 20/L
2018. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6! Próbáld meg ugyanezt pasiként, ráadásul egy kicsit előnytelenebb kinézettel. Egyből nem lesz ilyen jó a Tinder. Hónapok alatt semmi. Úgy bizony. Még csak jobbra sem húznak.
2018. márc. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tinderről én is vegyes tapasztalatokat olvastam, valószínűleg nőként tényleg könnyebb, mert több férfi használja az ilyen alkalmazásokat. De úgy vagyok vele, hogy nem lehetetlen férfiként sikerrel járni csak kicsit nehezebb.


Egyéjszakás tényleg kockázatosabb, mint egy tartós szexkapcsolat/barátság extrákkal, bár minden esetben elővigyázatos lennék.


Akinek volt része barátság extrákkal kapcsolatban, hogy csinálta? Hogy alakult ki a dolog? Ugye ha nem egy tényleges barátság alakul át, hanem a férfinak kezdettől fogva az a célja, hogy szexeljen a kiszemelttel, lehetőleg minél többször, akkor ezt hogy kell kialakítani? Elkezd az ember haverkodni, de közben nyomul is kicsit?


Mint írtam tényleg nem szeretnék érzelmekkel játszani, tehát nem szeretnék barátságot/szerelmet színlelni, de a legjobb tényleg egy olyan kapcsolat lenne, ahol mindkettőnk célja a szex, de úgy haverként is elvagyunk.

2018. márc. 12. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!