Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem akar komoly kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Barátnőm akivel nemrég jöttem össze (2 hete) elmondta hogy minden tökéletes köztünk de ő nem való komoly kapcsolatra. Azt mondja nem akar barátot. Komolyabb magyarázata nincs. De hogy nem akarhat már barátot ha teljesen összeillünk? Örülök ha van barátnőm,eszembe se jutna olyat mondani hogy nem akarok barátnőt.De velem meg az a baj hogy akárhányszor elmondja hogy ő nem akar,én hajtom a magamét,nem tudok uralkodni magamon.Valami mindig erősebb nálam és hajt hogy írjak neki,ne adjam fel.Valami remény mindig hajt.Keményfejű vagyok.Aztán meg megbánom hogy nyomultam és bocsánatot kérek.Chaten nagyon nyomulós vagyok.Nem tudom elfogadni ha valaki azt mondja hogy "nem".Pénteken kell találkozzunk élőben de addig szét szomorkodom a fejem. Az előbb is sírtam és bocsánatot kértem tőle. Én mindent megtennék a kapcsolatunkért mert nagyon szeretem.
2017. nov. 15. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha FÉRFIKÉNT sírsz akkor b#zi vagy !


A nőd egy jellemtelelen senki aki imádja ha valaki küzd érte és lelki nyomorát kiélheti abbam hogy elutasítja azt aki küzdött érte...

2017. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze,mert egy férfinek nem lehetnek érzelmei? Minden férfi aki igazán tud szeretni,sír azért a lányért akivel nem lehet együtt.Különösen ha biztos magában hogy mindent helyre tud hozni.Én nem érzem szégyennek azt,hogy sírok érte, mert ez nem a gyengeségemet jelzi hanem hogy szeretem,és nem adom fel.
2017. nov. 15. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudod bolond aki sír egy lyááány utááááányyy xD SAlalalalaa :DD Ahogy jó öreg dédnagypapim mondta: "FIAM! Ne fussál olyan nő után, aki nem akarja, hogy megmártsd benne a kolbászodat!"
2017. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem futok utána többé de jól lenne ha együtt maradnánk :D
2017. nov. 15. 22:33
 5/7 A kérdező kommentje:
A kolbászt meg tudnám mártani benne (xD) de nekem ő nem csak arra kell, mivel jól kijövünk egymással nem dobnivaló számomra.
2017. nov. 15. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Magadat alacsonyitod le te kis pincsi.legyel valaki es addig kuldd el mig nem ő teszi meg mert talalt valakit...nekik gyorsabban megy ez baratom...


Ha meg sirsz akkor szajonvaglak mert FÉRFI nem sír...fejezd be ezt a b#zi szerelem szöveget

2017. nov. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mártsad
2017. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!