Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit tennétek, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit tennétek, ha egy srác megcsókolna titeket?

Figyelt kérdés
Ha egyik fiú barátotok egy találkozás során megcsókolna benneteket, de ti nem akarnátok tőle semmit a barátságon kívül, akkor mit tennétek?

2018. márc. 12. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki. Beszéljétek meg. :)
2018. márc. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben nem csokolnam vissza,hanem leallitanam es elmondanam neki hogy legyunk csak baratok.
2018. márc. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kim Bo Mao ***** válasza:
Engem nem tudna megcsókolni senki akit nem szeretek, mert reflexesen elugranék/ellökném magamtól, ha mégis sikerülne akkor is egyértelműen ellökném magamtól és megkérdezném hogy mi a franc? Ebből tudná szerintem hogy nem jön be. De ha mégsem elmondanám neki körítés nélkül, hogy semmi olyat nem érzek iránta, csak barátként tudok rágondolni. Szerintem az egyenes beszéd a legjobb ilyenkor (attól ő is könnyebben továbblép).
2018. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!