Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ti mit csinálnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Rám írt egy srác (24), én 18 vagyok. Az ő barátnőjét ismerem is(az LB-m húga, ő 17), de nincsenek meg valami jól a sráccal. A srác elkezdett velem beszélgetni,már hetek óta beszélünk, nagyon rendes, de viszont elkezdett nekem perverz dolgokat ír,és ez imponál.Mi tévő legyek?Én tanácstalan vagyok teljesen.Ja, és senki sem tudja hogy én még a srác beszélünk.

2018. márc. 5. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne írj neki vissza! Legalábbis addig ne, amíg együtt van a barátnőjével. Ha szakítanak, akkor onnantól arról beszéltek és azt csináltok, amit akartok. De amíg együtt vannak, ez a te részedről is elég csúnya dolog. Ráadásul, ha ez egyszer kiderül, te leszel a ribi mindenki szemében.. Legyen benned tartás.
2018. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól írja az #1. Plusz azt tenném hozzá, hogy akkor is csak akkor kezdjél vele, ha nem akarsz semmi komolyat tőle. Hiszen látod, hogy mennyire őszinte, mennyire lehet megbízni benne. Hiszen becsapja a barátnőjét. Amúgy meg arra is kell gondolni, hogy a barátnőddel megromolhat a kapcsolatod. Esetleg mutasd meg a barátnődnek, amiket írogat, és buktasd le a srácot.
2018. máj. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Inkább hagyd mert utána téged hagy a sz%rban..
2018. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!