Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok, ha egy lány ezt kérné tőletek?

Figyelt kérdés

Lesz a sulinkban ilyen esküvő szerűség, ahol összeadnak szerelmesek, meg úgy bárkit bárkivel. Ez előnyben részesíti a házasokat bizonyos tárgyakból.

És nekem van egy srác aki tetszik, és úgy gondoltam, vele jó lenne. :)

Fiúk, ti belemennétek?



2018. márc. 10. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Suliban?:D biztos nem.
2018. márc. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mádár0218 ***** válasza:
100%

Mi, ez milyen mi he na mindegy...


Ha tetszik és bejön igen úgy sem igazi házasság

2018. márc. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

CSOK -ot is kaptok?

Ez valami fideszes suli?

2018. márc. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném, szimplán annyi, hogy egy hétig mindenféle dolog lesz a sulinkban, mert ilyen iskola hete van. Az egyik tanárunknál meg lehet szülinapkor, névnapkor, gyermek szülinapjakor, és házassági évfordulókor önként felelni. És elfogadja a suliban kötött házasságot.
2018. márc. 11. 20:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha egy lány azt kérné hogy menjek hozzá, valszeg vagy leblokkolnék hogy WTF?!, vagy kiröhögném. xD

Pláne úgy, hogy nálunk nincs ilyen. :D

2018. márc. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En bele felteve ha bejossz nekem:D. De ha csak arrol szolna hogy talalj egy part mert nemakarsz egyedul lenni es nem is erzel semmit irantam akkor elmehetnel mast keresni az biztos. Felesleges koroket nem futok.
2018. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

#3

Mert ha melegházasság lenne, akkor meg LMP-s suli lenne? Marha

2018. okt. 14. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!