Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik hogy letiltott?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy letiltott?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy ma találkoztam egy fiúval és hogy be akartam jelölni Facebookon,de nem tudom az ismerősnek jelölés és a követés gomb halvány szürke és nem érzékeli ha rákattintok, de nem telefonnal van baj mert laptopon se csinál semmit .utána néztem és egyik állítás sem igaz amit leírtak hogy miért nem tudom bejelölni mert kevesebb mint 5000 ismerőse van stb... szóval létezik hogy letiltott?
2018. márc. 13. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Letezik
2018. márc. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha Facebookon letilt ,akkor ki sem adja az adatlapjat,ha Messengeren tilt le ,akkor viszont tudnad jelolni,csak az "uzenet" lenne szurke.

Lehet,hogy korabban mar bejelolted es elutasitotta ,ezert nem engedi tobbszor.

De valoszinubb,hogy ugy van neki beallitva ,hogy ne lehessen jelolni.

Azthiszem 15 eves kor alatt ez az alap beallitas facebookon (persze ezt at lehet allitani).

Vagy az is lehet,hogy csak az ismerose ismerosei tudjak jelolni.

2018. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha csak az ismeroseinek az ismerosei tudnak jelolni akkor en is be tudnam. Es ez a problema. Nemtudom mert ma nagyon aranyos volt meg mondta hogy kicsit bejovok neki es nem ertem
2018. márc. 13. 17:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Jelöld be egy imserősét.. És ha visszaigazol akkor betudod jelölni a pasit..
2018. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ismerősét*
2018. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor meg mindig ott a masik 2 lehetoseg.

-Vagy ugy van beallitva neki, hogy ne lehessen jelolni (nekem is igyvan)

-Vagy a facebook alapbeallitasait hagyta es meg nem toltotte be a (azthiszem) 15evet

2018. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat nemigazan sikerult ez az ismeros jeloles mert ket ismeroset is jeloltem es mindketten visszajeloltek es nem engedi meg most sem
2018. márc. 13. 18:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Leirtam 2x is ,hogy valoszinu mi a helyzet :D

Azt nem lehet mashogy megoldani,csak ha o jelol.

2018. márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Okes koszonom a segitseget !!❤️
2018. márc. 13. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!