Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha bejön a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha bejön a srác, de mindig egy lány haverjával van?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki már több hónapja tetszik, és jeleket adott arra, hogy én is neki, szóval minden tök happy LEHETNE...csak ennek a srácnak a “baráti köre” vagyis akikkel kb 0-24-ben lóg az egy sràc és két csaj. Mivel a fiú haverja és az egyik lány nagyon jóban van, neki a másik lány “jut” amit nem is bán szerintem. Mármint tényleg szinte mindig együtt vannak, ha ránézek a srácra a szemem sarkából, látom hogy ott van...és oké, a lánynak van barátja, szóval nem kéne féltékenynek lennem, de vele olyan mintha sokkal jobban érezné magát mint amikor véletlen velem van. És én azt akarom ami neki a legjobb, csak az akkor van, amikor nem velem van...összefoglalva úgy érzem én csak amolyan “ ha nincs ló jó a szamár is” vagyok neki...ti mit gondoltok erről? 15L

2018. márc. 14. 22:12
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ezt csak beképzeled magadnak ami normális hiszen tetszik neked és szeretnéd hogy legyen valami köztetek, hogy sikerülne, de mi van hogy ha csak félén vagy zavarban van a közeledben és ezért viselkedik úgy ahogy. Ne nézd negatívan a dolgot hiddel én már csak tudom, mivel tudom milyen érzés ha nagyon szeretnénk tetszeni egy srácnak és csak ez jár a fejünkben. Szóval nyugi és ha meg az ellenkezője van akkor meg te is vedd el ezt a viselkedési formát és meglátod egyből megváltozik.
2018. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!