Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-16 éves lányok milyen fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves lányok milyen fiúk jönnek be? Ha egyszer elutasítotattok egy srácot akkor többé nincs esélye?

Figyelt kérdés
haj?, ruházat? ápoltság? test?

2018. márc. 12. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a külső tökmindegy, bár előnynek számít nálam, ha túlsúlyos. Nem szeretem az izmos palikat, meg az agyon ápolt pávákat sem, akiknek annyi a szókincsük, hogy b. szd meg. Nem utasítottam el még senkit, mivel a jóistennek sem kellenék ilyen eldeformálódott külsővel. :D 16L
2018. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Külsőre:

-Vékony

- Nálam magasabb

-A haja meg a szeme színe mindegy (a legjobb a barna.

Belső:

- Kedves

-Megbízható

-Hűséges

-Vicces de ha kell tudjon komoly is lenni


Volt olyan hogy egy fiút elutasítottam mert másba voltam szerelmes. Sajnos az a másik fiú becsapott. Akit visszautasítottam belé most szerelmes vagyok. Szóval igen attól még hogy visszautasítottam valakit lehet nálam esélye.

15/l

2018. márc. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A haja ne legyen zsíros. Én személy szerint nem szeretem ha valaki tömegcuccokban jár(zöld kabát, superstar, baseball sapka), szóval legyen stílusa, de azt magsról leszarom hogy mennyire márkás amiben jár, felőlem járhat turis ruhákban is vagy zarásban is, ugy se fogom észrevenni mert nem érdekel. Az ápoltságon belül figyeljen az illatára (föleg ebben a korban eléggé szagosodnak a fiuk). A test az meg mindenkinek változó. Én nem szeretem ha vlaki pálcika, de azért legyen vékonykás alkatu, izmos. De ne ilyen agyon gyúrt, szerintem az már csunya.


Velem már volt olyan hogy valakit visszautasítottam aztán megbántam. mert amikor beszéltem vele fel se tűnt hogy miylen jól elvagyunk, mennyire boldog vagyoka. Csak az tűnt fel amikor már nem beszélgettünk. Hiányzott hogy nem beszélgettünk. Szóval szerintem egy második nekiugrás az mindig jo. Ha akkor nem akkor semmi baj, legalább tényleg tudod hogy az nem fog mukodni

2018. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valaki visszautasított, akkor utána inkább neked kéne átgondolnod hogy van-e nálad esélye, hogy nem utasít-e megint vissza, hogy nem bánt-e meg. Amúgy persze, lehet nála esélyed, ez függ attól is, hogy mik voltak a körülmények, de ha bunkó volt veled, akkor nem éri meg futni utána, még annyi lány van a világon;)

16/L

2018. márc. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Külsőre annyi kikötésem van, hogy barna legyen.

Belső tulajdonságok.. Igazából az alap. Megbízható, figyelmes, etc..


Sajna - nem sajna, jópár srácot már vissza kellett utasítanom, de én már 3 éve egy srácért élek - halok.. Talán ezért szokták mondani, hogy én vagyok maga a Friendzone 😂

2018. márc. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!